פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חומצה היאלורונית בפנים – סוגים, אזורי הזרקה נפוצים וכמה זה צפוי לעלות לכן

חומצה היאלורונית פרצה לחיינו לפני מספר שנים ומאז היא כאן כדי להישאר. לחומצה ההיאלורונית יש יתרונות רבים בתחום הקוסמטיקה הרפואית והיא מאפשרת לנו להשיג תוצאות נהדרות באזורים שונים בפנים, ללא ניתוח ובאמצעות הזרקה תת עורית בלבד. רוצות לדעת לאן אפשר להזריק חומצה היאלורונית בפנים, אילו סוגים יש וכמה זה צפוי לעלות לכן? המשיכו לקרוא.

Pixabay

מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא חומר מילוי המאפשר לעצב ולפסל את הפנים באמצעות הזרקת החומר אל מתחת לעור. ישנם סוגים שונים של חומצה, כולם פועלים בצורה דומה. ההזרקות מבוצעות בידי אנשי מקצועות הרפואה על מנת להבטיח את בטיחות ההליך.

יתרונות של חומצה היאלורונית על פני חומרי מילוי אחרים

  1. החומר מצוי באופן טבעי בגוף ולכן הזרקתו בטוחה וממועטת תופעות לוואי, והגוף מגיב אליה באופן טבעי וטוב בדרך כלל. כמו כן, בניגוד להזרקת בוטוקס למשל, הגוף ממעט לדחות את החומר שכן הוא “מכיר” אותו מראש.
  2. החומצה ההיאלורונית נספגת לאחר מספר חודשים עד שנה בגוף, ובכך התוצאה שלה לא קבועה. מצד אחד, הדבר מצריך ביקור קבוע כל מספר חודשים או כל שנה במרפאה לצורך תחזוקת התוצאה. אולם מצד שני הדבר מהווה יתרון משמעותי, שכן במידה ולא אהבתן את התוצאה או תרצו להשיג תוצאה אחרת, החומצה אינה קבוצה ולכן אפשר להמיס אותה ולהזריק מחדש, או לחכות עד שתרד.

זהו פתרון מעולה שכן מי מאיתנו לא מכיר אישה שהזריקה בצעירותה בוטוקס וכיום היא כבר לא מרוצה ממנו או שההזרקה כבר לא מתאימה לה או לגילה, ורוצה להוריד אותו אך לא יכולה. בחומצה היאלורונית אין את החשש הזה שכן התוצאה היא זמנית.

לקריאה מורחבת: היתרונות של חומצה היאלורונית בהזרקות בפנים, לעומת חומרי מילוי אחרים.

סוגים של חומצות

יש כמה סוגי חומצות היאלורוניות, כאשר כולן דומות אך מעט שונות:

  1. רסטילן – מותג פופולארי במיוחד של חומצה היאלורונית, המיוצרת בידי חברה שוויצרית וניתנת להזרקה במגוון אזורים בפנים. החומצה הזו מאושרת בידי משרד הבריאות הישראלי. עוד על רסטילן כאן.
  2. ג’ובידרם – חברה נוספת שמייצרת חומצה נהדרת ופופולארית במיוחד, שהוזרקה כבר מליוני פעמים בעולם. חומצה זו ידועה בתוצאות ארוכות הטווח שהיא מספקת.
  3. פרופילו – זוהי חומצה היאלורונית המעורבת עם סידן, באופן המדמה את ההרכב הטבעי בגוף ומביא לתוצאות נהדרות ולייצור קולגן טבעי שיעניק לעורכם מראה מלא וצעיר.

אזורים להזרקת חומצה היאלורונית

ישנם אזורים רבים בפנים ובעיות שונות שבהן ניתן לטפל ולסייע בעזרת חומצה היאלורונית. ניתן למשל לבצע הזרקת חומצה היאלורונית ללחיים, ולהעניק להן מראש מורם ומלא ובכך לחדד את תווי הפנים. כמו כן, חומצה היאלורונית בשפתיים היא נפוצה במיוחד ואופנתית כיום מאוד, ומעניקה מראה בשרני וסקסי לשפתיים.

ניתן גם להזריק חומצה היאלורונית במצח, הליך שיאפשר לכן לטשטש ולהעלים קמטי הבעה וגיל באזור המצח. אפשר אפילו לבצע פיסול אף עם חומצה היאלורונית, הליך מופלא שיעניק לכם אף סולד ומקסים ועשוי לחסוך הליך כירורגי קשה כגון ניתוח אף.

כמה עולה להזריק חומצה היאלורונית בישראל?

עלויות החומצה משתנות מאזור לאזור בפנים, וכן תלוי בסוג החומצה וביצרן. כמו כן, המחיר תלוי בכמות החומר המוזרק (חצי מזרק/מזרק שלם וכדומה). עלות מזרק של חומצה היאלורונית מתחילה בערך ב-1000 ₪ ועשויה להגיע לכ-3,000 ₪ למזרק חומצה. המחיר כולל בתוכו גם את פעולת ההזרקה עצמה.

חומצה היאלורונית נפוצה ויעילה מאוד בתחום היופי והקוסמטיקה המודרני ומאפשרת לנו לעצב, לתקן ולשפר חלקים רבים בפנינו ללא מאמץ ובמינימום כאבים, ולעיתים אף למנוע הליך כירורגי גדול כגון ניתוח.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...