אחרי שהרופא בישר לו שהוא עומד למות, הבחור הזה אימץ כלב וזה הדבר המדהים שקרה אחר כך

לאמץ כלב נטוש זה תמיד מעשה טוב שגם הכלב וגם הבעלים מרוויחים ממנו. אבל יש מקרים שבהם האימוץ לא רק עושה טוב לשני הצדדים, אלא ממש מציל את החיים שלהם. כמו למשל במקרה של אריק ופיטי, שמככבים בתשדיר השירות הזה שמטרתו לעודד אנשים לאמץ כלבים ממקלטים וכלביות.

אריק אוגריי הוא בחור בשנות החמישים לחייו מקליפורניה שסבל מבעיה פיזית חמורה – השמנת יתר קיצונית (מעל 150 קילו) שלוותה בסוכרת ברמה של סכנת חיים. כשהמצב ממש החמיר ואחרי שחווה השפלה כשטיסה שעלה עליה עוכבה כי חגורת הבטיחות במושב שלו לא הצליחה להיסגר מעל בטנו, אריק פנה לטיפול אצל תזונאית, ומעבר להנחיות הרפואיות, הוא קיבל גם עצה חשובה: תאמץ כלב.


אז אריק הלך למקלט וביקש לאמץ כלב כמוהו – מבוגר ושמן. וככה הוא מצא את פיטי, כלב חמוד אבל נטוש וחולה. ההתחלה לא הייתה פשוטה, אבל השניים התחילו לטייל ביחד ולעשות ספורט. שני דברים שלא היו בדיוק חלק מהלו”ז של הבעלים הטריים לפני האימוץ.

כעבור תקופה, אריק רזה ממש, הסיר ממשקלו קרוב ל- 70 קילו, בריאותו השתפרה פלאים וגם פיטי איבד ממשקלו. אז נכון, זה קשור לפעילות גופנית וגם לשינוי תזונתי, אבל כמו שאריק מסביר בסרטון, הוא המשיך להתאמן ולהתאמץ בזכות ההערצה של חיית המחמד שלו. או במילים שלו “הוא גרם לי לרצות להיות הבנאדם הכי טוב שאני יכול להיות”.

אז הבעלים הוא היום איש בריא שרץ להנאתו חצאי מרתון, אבל הסוף של הסיפור עבור פיטי קצת פחות שמח. וזאת גם הסיבה שהדמות שלו בסרטון הזה מאוירת. צפו בסרטון, ואל תחמיצו את הסוף המרגש.

ואם אתם עדיין מתלבטים, אל. תאמצו כלב. זה יעשה לכם רק טוב.

לייק לפטריה בפייסבוק