גוגל חושפת את השאלות הנפוצות ביותר במנוע החיפוש

כתב: שחר פנקס

בעבר, אם היינו נתקלים בבעיה, היינו מתייעצים עם חברים, עם המשפחה או אולי קוראים לבעל מקצוע שיוכל לעזור. אבל היום, רובינו מפנים את הבעיות והשאלות הישר למקור המידע הטוב ביותר – למנוע החיפוש של חברת גוגל (Google). שאלות מסגנון “How To” או “איך” הן מהנפוצות שבחיפושים, ואפילו חושפות מידע מעניין על אנשים ברחבי העולם. לפני יומיים, השיקה גוגל אתר חדש שמציג את השאלות הנפוצות ביותר – בצורה יצירתית ומהנה.

1

באתר החדש (שנושא את השם היצירתי “How To Fix a Toilet“) מציגה גוגל את השאלות השכיחות ביותר לפי מדינות, בנושאים מגוונים שנעים בין תיקון אסלות או כיורים לבישול קינואה או הכנת סושי. גם שאלות אחרות כמו “איך לרדת במשקל?” או “איך להרשים בחורה?” מככבות בחיפושים הראשונים, ושאלות נוספות אף נוטות להיקשר למדינות ספציפיות או לזמנים שונים במהלך השנה, כמו למשל “איך להזמין מישהו לנשף?”.

עוד כתבות באתר ג’ירפה:
חברת yes משיקה היום שלט חכם בעל יכולות זיהוי קוליות
הערכה: שיאומי תכריז על ה-Xiaomi Mi 7 כבר בחודש פברואר
יוטיוב מתחדשת: גרסת הדפדפן וגרסאות הטלפונים החכמים עברו מתיחת פנים

מהמידע שמופיע באתר ניתן להסיק כי אמריקאים ומזרח-אסייתים מתרכזים יותר בתיקון אסלות, אזרחים ממדינות ברית המועצות לשעבר ינסו לתקן מכונות כביסה בעצמם – ואנשים ממדינות חמות, ישאלו גם על תיקון מקררים. בישראל, השאלה הנפוצה ביותר בתיקון מכשירים חשמליים – עוסקת בתיקון מכונת כביסה, וברשות הפלסטינית – בתיקון מקררים. את שלל תוצאות החיפוש, באדיבות Google News Lab ובעיצוב של Xaquín G.V., ניתן לראות באתר החדש.

האתר ג'ירפה הוקם על מנת לתת מענה לכל מה שקשור בחדשנות טכנולוגית, ומיועד לכל חובב טכנולוגיה.
קליק לביקור באתר.

לייק לפטריה בפייסבוק