פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לבלות בגדול – לשלם בקטן

תרבות הצריכה משתנה בשנים האחרונות בצורה קיצונית, ואפשר לראות זאת בין היתר בעלויות הממוצעות לבילוי עם חברים או בני זוג. הנה כמה הצעות אלטרנטיביות שיעזרו לכם לקרוע את העיר בלי לקרוע את הכיס

מי שזוכר את תרבות הצריכה של השנים הקודמות יכול להעיד על שינויים מרחיקי לכת. מלבד סוגים שונים של מקומות בילוי שנפתחו באיזור המרכז ובכל רחבי הארץ, שינוי לא פחות משמעותי התרחש במחירי התפריטים. היום כבר לא חייבים לצאת מהבית עם מאות שקלים במזומן ולא כל בילוי הופך להוצאה כבדה. אפשר לבלות ערב מוצלח עם חברים, בני זוג ומשפחה ואפילו לחזור הביתה עם עודף.

HAPPY HOURS או ניצול קופונים

האופציה הראשונה לבלות בזול היא להגיע לפאבים או בארים שמציעים HAPPY HOURS. אלו בדרך כלל שעות בין הערביים ורגע לפני שיא הערב, אך המאפיין המעניין שלהן הוא 1+1 על כל המשקאות. שעות HAPPY HOURS הן בלאו הכי אלו שהכי קורצות להורים ולצעירים מעל גיל 30. בנוסף, סטודנטים שגמישים יחסית בלוח הזמנים שלהם יכולים לנצל את השעות הללו ולשתות כל משקה בחצי מחיר. ההנחות הן על אלכוהול, קוקטיילים, שתייה קלה ולפעמים גם על חלק מהמנות בתפריט.

אופציה שנייה לבלות בזול היא לעקוב אחר מבצעים והטבות. כמעט כל מסעדה מפרסמת אחת לתקופה מסוימת קופונים, במטרה להגדיל את קהל הלקוחות והמכירות. הקופונים תקפים לשעות שונות במהלך היום ואפשר לנצל אותן גם לארוחת צהריים או ערב. במקום לצאת עם החברים לבלות בימי חמישי בערב שנחשבים להכי עמוסים וגם הכי יקרים, כדאי לחשב מסלול מחדש ולהתייחס גם להטבות המיוחדות.

בילוי בבית או במקום ציבורי

אופציה לא פחות אטרקטיבית שקורצת היום לבליינים ברחבי הארץ היא פשוט להזמין חברים הביתה. אפשר להזמין פיצה בתל אביב כמעט בכל שעה ולקנח אותה עם כוס יין כמו באיטליה, לבקש מכל חבר להביא איתו בקבוק אלכוהול מיוחד או לארגן ערב קריוקי בחצר. היתרונות של בילוי ביתי הם חיסכון בהוצאות, התאמה לכל תנאי מזג האוויר וגמישות אידיאלית. גם בתים שכורים יכולים לשמש לבילוי כזה, כל עוד שומרים על יחסי שכנות תקינים ונמנעים מהשמעת מוזיקה בעוצמה גבוהה אחרי 23:00 בלילה.

תרבות הצריכה מחייבת את בעלי מקומות הבילוי להתאים את עצמם ללקוחות. היום כבר לא נהוג לבזבז מאות שקלים על ערב בודד עם החברים, וגם אין סיבה לעשות את זה. כל בליין יכול למצוא את הדרך המועדפת עליו ולחגוג עד אור הבוקר בלי לקרוע את הכיס. הסוד הוא לשמור על ראש פתוח ועל גמישות. בנוסף, תמיד ניתן לברר על אירועים שפתוחים לציבור הרחב. אלו אירועים שמופקים בדרך כלל על ידי העירייה והם כוללים מגוון עצום של הופעות ופעילויות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...