פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך תבחרו דלתות פנים בשנת 2019

שנת 2019 כבר כאן ויחד איתה המון דגמים חדשים של דלתות פנים. מעצבי פנים, בעלי דירות וגם בעלי עסקים ומשרדים מבינים ב-2019 שאין להם הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני ולכן הם מוכנים להשקיע בדלתות פנים מעוצבות. כמו כן, הדגמים החדשים של דלתות הפנים משלבים בהצלחה בין חוזק, עמידות ואסתטיקה וכל שנותר הוא לדעת כיצד לבחור אותם.

דלתות פנים נגד מים
קרדיט תמונה: דלתות דרור

בדקו את סוג הפתיחה של הדלת

פתיחה גדולה של הדלת מקלה על השימוש היום יומי באחד האלמנטים הדקורטיביים החשובים ביותר בבית. בשנת 2019 לא צריך להתאמץ כדי להיכנס לחדרי שינה או למקלחת, אפשר לשלב דלתות הזזה עם דלתות בעלות פתיחה גדולה וניתן גם לבחור דגמים פולימריים שעמידים בפני מזיקים ומים.

בין הצבעים לשנת 2019: צהוב שחור בפאן העיצובי מאדריכלים מובילים

דלתות פנים בצבע אפוקסי וגם דלתות פולימריות מעוצבות כיום בספקטרום רחב של גוונים מפתיעים. מבין כולם, האדריכלים המובילים ממליצים על צהוב עד שחור ויש גם מקרים שבהם ניתן לשלב דלתות בציפוי צבעי לבן ושמנת. בסופו של דבר, התשובה לשאלה מה הצבע המתאים של הדלת מושפעת מהטעם האישי של הלקוח והמראה של שאר חלל הפנים בדירה או במשרד.

דלתות הזזה – עדיפות לדלתות לכיס

דלתות הזזה היו ונותרו פתרון מועדף על בעלי בתים ודירות שרוצים לחסוך במקום בלי להתפשר על הנוחות. עם זאת, בשנת 2019 מגיעות למרכז הבמה דלתות הזזה עם כיס. דלתות אלו נפתחות ונסגרות לתוך כיס ייעודי שאותו חוצבים בקיר. בעזרת הזזה לתוך הכיס ניתן למעשה לצמצם את המקום הפנוי שאותו תופסת הדלת, כמו גם להקל על התפעול עבור מבוגרים וילדים כאחד.

קרדיט תמונה: דלתות דרור

מהי סדרת דלתות למינטו?

אי אפשר לדבר על דלתות פנים בשנת 2019 בלי להזכיר את סדרת דלתות למינטו. אלו דלתות שמיוצרות במפעל מוביל באיטליה, מגיעות עם שילוב של משקוף מעץ עם גומי אטימה ובעלות מנעול מגנטי לטריקה שקטה. גם את הדלתות הללו אפשר כמובן לקבל במגוון רחב של דוגמאות ועיצובים והמאפיין הבולט ביותר שלהן הוא המראה המודרני והמעוצב.

התאמת הדלתות לסגנון המועדף

את חלל הפנים אפשר לעצב כמעט בכל סגנון מבוקש. הדבר החשוב הוא להתאים גם את דלתות הפנים לסגנון וכך ליצור מראה הרמוני בחדרי השינה ובסלון. לחילופין, בעיצוב דלתות פנים למשרדים צריך לבדוק את אופי השימוש בהן ואת הנוחות מבחינת העובדים, העוברים והשבים, הלקוחות או במקרים מסוימים גם הספקים.

לסיכום,

בבחירת דלתות פנים מעוצבות מתייחסים להמון שיקולים ובודקים את הצבע, את העלות ואת שיטת הפתיחה וההזזה. במקביל, יש לבדוק עמידות בפני מים ולבחון מי היצרן של הדלת וכמה שנות ניסיון יש לו. אם מפעילים את מערכת השיקולים הנכונה כבר בשלבים המוקדמים של השוואה בין דלתות פנים, חוסכים בזמן וגם בהוצאות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...