פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מפחיד: זה מה ששיזוף באמת עושה לעור שלכם (וידאו)

כולם מכירים את האזהרות של רופאי העור והאגודה למלחמה בסרטן, שמזהירים אותנו שוב ושוב על נזקי השמש. נזקים מיידיים, כמו כוויות שמש ונמשים וכמו כן נזקים בריאותיים מצטברים וארוכי טווח, כגון הגברת הסיכויים ללקות בסרטן העור.

אך אף על פי כל אותן האזהרות, רובנו עדיין יוצאים מחוץ לבית במהלך שעות היום, כשהשמש קופחת, מבלי להתמגן כנגד קרני השמש עם קרם הגנה.

תומאס לבריט, ניסה להשתמש בטכניקה הסברה שונה מאשר זו שמוצגת לציבור בתשדירי הטלוויזיה שמנסים לעודד אותנו להשתמש בקרם הגנה.

תומאס הציב ברחוב מצלמת UV, וביקש מאנשים שחלפו ברחוב להציץ למצלמה שלו. התגובה של מרבית האנשים שהציצו למצלמה היתה הלם מוחלט, כאשר צפו בפנים שלהם דרך העדשה המיוחדת.

המצלמה חושפת בפניהם את ההשפעות שהשמש גרמה לפניהם כמו נמשים, קמטים, וכתמים. כל אותן השפעות עדיין לא מופיעות כשהם מסתכלים במראה. אבל המצב המצער הוא שזה שם, חי וקיים מתחת לפני השטח וכעת רק הזמן יעשה את שלו.

הסרטון מציג בפנינו את העובדה שכמעט כולנו נולדים עם עור טוב, אך ההבדל הוא איך אנחנו מטפלים בו במהלך חיינו. אך הקטע המגניב באמת, לפי דעתי, קורה כשאותם אנשים מורחים על עצמם מול המצלמה קרם הגנה ורואים איך המצלמה מציגה את הפנים שלהם. צריך לראות כדי להאמין.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...