האבא הזה מצלם את הבנות שלו בסדרת תמונות אימה מפחידות ומהפנטות

בזמן שמרבית ההורים נוהגים לבלות את השעות הפנויות שלהם עם ילדיהם בפעילויות שגרתיות  כמו גני שעשועים, ג’ימבורי, משחק בצעצועים וכדומה, לג’ושוע הופיין, צלם אמריקאי מוכשר ואב ל-2 בנות יפהפיות, יש תחביב יוצא דופן שהופך את זמן האיכות המשותף שלו עם בנותניו למופע אימה מלחיץ, מפחיד ומהפנט, כזה שספק אם ילדים אחרים היו כל כך נלהבים לקחת בו חלק.

לפני קצת יותר מעשור, כחלק מעבודתו כצלם, התאהב הופיין ביצירת תמונות אימה ובהפיכת הסיוטים הכי גדולים שפוקדים את כולנו בשעות הלילה המאוחרות והחשוכות, למציאות. כדי לצלם את התמונות המדהימות שתראו מיד, משתמש ג’ושוע בשלל אביזרים מיוחדים, בדמיון הפרוע שלו, ובמרכיב הסודי שהופך את הנוסחה למנצחת – צמד הבנות שלו אותן הוא מלהק לתפקידים הראשיים בכל אחת מהתמונות, מאז שהיו תינוקות.

אז נכון, אחרי שמביטים בסדרת התמונות הסוריאליסטיות והכל כך מלחיצות הללו שזכו לשם “After dark my sweet” (אחרי החשיכה ילדתי בתרגום חופשי), אפשר לטעות ולחשוב שהופיין מתעלל בבנותיו ועשוי לגרום להם להפרעות שינה קשות, אבל הצלם האמריקאי דואג להבהיר כי הבנות שלו נהנות מכל רגע, מתות על התחביב המשותף שלהן ושל אביהן.

“הן יודעות שאנחנו מצלמים תמונות אימה ואוהבות את העובדה שאנחנו מצילחים להפחיד יחד את קהל הצופים” מספר הופיין. “למעשה הפרויקט הזה דווקא עוזר להן להתגבר על הפחדים ולהתעמת עם הסיוטים המוכרים שכמעט כל ילד חווה מדי פעם בזמן שהוא חולם”.

אספנו עבורכם כמה מהתמונות הבולטות שצילם הופיין ביחד עם בנותיו, ואתם מוזמנים לבקר גם בפרופיל האינסטגרם שלו כדי לצפות בתמונות נוספות (לינק בסוף הפוסט).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק