פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זעזוע ברשת בעקבות סרטון התעללות בגור כלבים שהופץ בפייסבוק

במהלך סוף השבוע החולף, פורסם ברשת פייסבוק סרטון מחריד ומזעזע, המציג התעללות נוראית בגור כלבים קטן ומתוק.  בסרטון הנורא הזה נראות שלוש נשים אסיאתיות צעירות במעין חדר קטן וסגור, כשבין רגליהם מסתובב וצורח גור כלבים. השלוש דורכות עליו כל אחת בתורה ואז כולן ביחד, ובמשך 19 דקות (!!) ארוכות שמרגישות כמו נצח, מתעללות בו ומוחצות אותו למוות.

הסרטון הפך ויראלי ברשת ברחבי העולם עם עשרות אלפי שיתופים בפייסבוק, ותגובות מזועזעות, המומות וכואבות מצד הגולשים. על פי הדיווחים שצצו מאוחר יותר, הבנות המופיעות בסרטון הן פיליפיניות, וארגון Paws הפיליפיני (Philippine Animal WelfareSociety), כבר פנה במכתב ללשכה המששלתית האחראית לרווחת בעלי החיים והציע לה את עזרתו בתפיסה והעמדת הפושעות הללו לדין. ביחד, ינסו שני הארגונים להתחקות אחר עקבות שלוש הנשים הללו, שפניהן מופיעים בבירור בסרטון.

התעללות - הנשים המתעללות
הנשים המתעללות. האם יתפסו?

לא תאמינו, אבל על פי ארגון Paws הסרטון האכזרי הזה משתייך לז'אנר סרטים הנקראים Crush videos, ז'אנר שהפך נפוץ בפיליפינים ומשמש עבור אנשים סוטים ומעוותים במיוחד. אם חשבתם שאין גבול לאכזריות בעולם הזה, תמיד מפתיע לגלות תהומות חדשים.

זו כמובן לא הפעם הראשונה שסרטונים המציגים התעללות בבעלי חיים עולים לרשת, אבל משהו ברוע והאכזריות בסרטון הזה פשוט חוצים כל גבול. הצרחות של הכלבלב המסכן והמוות הכל כך מיותר הזה פשוט קורעים את הלב, ומעוררים זעם רב ורצון עז לראות את שלוש הפושעות הללו נתפסות ונשלחות לכלא לשנים רבות.

התעללות 2
רגע לפני ההתעללות הקשה (צילום: פייסבוק)
מכתב התעללות
המכתב של ארגון Paws לממשל הפיליפינים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...