הוטרס הוטרס יאמ יאמ יאמ

הוטרס היא רשת מסעדות פופולארית בארה"ב שסימן ההיכר שהפך אותה לכזאת, הוא מלצריות בגופיות ומכנסונים קצרצרים, וכמובן, חזה גדול במיוחד.  הרשת פונה בצורה ברורה לקהל הגברים, שמגיעים להוטרס כדי לצפות בחזה לצד החזה עוף שהזמינו.

בפרסומת חדשה של הרשת אנחנו צופים במציל צעיר וחסר אחריות המוצא עצמו ניצב בפני דילמה. על כתף אחת ניצב הינשוף השטני שמדרבן אותו לצאת להפסקה זריזה בהוטרס ולשכוח את הזקנות שבבריכה, בעוד שעל הכתף השניה מופיע ינשוף מלאך שאומר לו להיות נאמן לתפקיד ולאחריות שלו לחיי המתרחצות הישישות והלא סקסיות בעליל.

 הפרסומת מציגה הומור רע ונמוך המגחך על נשים זקנות כאשר הינשוף השטני מעיר לבחור שהוא הקיא במקור שלו למראה הישבן המקומט. עם זאת מה כבר ניתן לצפות מפרסומת למסעדה סליזית המקדמת את המכירות באמצעות הכישרונות הבולטים של המלצריות. הפרסומת שוחררה לאוויר הרשת בסוף יולי וצברה מאז כ – 55,000 צפיות, כמו כן קיבלה לא מעט דיסלייקים.

הידעת? בשנת 2007 נפתח בישראל סניף "הוטרס" בנתניה ונסגר בתוך שנה.

כמובן, אי אפשר לסיים אייטם על הוטרס מבלי לציין את הדמות האגדית שהוטרס חייבת לה חלק ניכר מהמוניטין שלה, אל שתבע את הפתגם האלמותי, האני מאמין שלו, hooters hooters yum yum yum, hooters hooters on a girl thats dumb.

לייק לפטריה בפייסבוק