זה מה שקרה כשהבעל הזה חזר הביתה ומצא את אשתו בוגדת פה עם פינגווין אחר

פינגווינים הם חיות חמודות, קצת מגושמות ובאופן כללי די חביבות על בני אדם. בעיקר ילדים. אבל בזמן שאנחנו רואים אותם כסמל למשהו תמים ומתוק, לפינגווינים יש חיים מרתקים משלהם. הם כוללים חיי “נישואין”, בגידות, מריבות, אלימות וגם הרבה דם.

בסרטון הזה, שהוא גרפי ואלים (ראו הוזהרתם), רואים פינגווין זכר חוזר לקן שלו בתחילת עונת הרבייה רק כדי לגלות את האישה שלו עם פינגווין אחר. בגדול, פינגווינים הם חיות די נאמנות. 75% מהם חוזרים לאותו פרטנר כדי להתרבות. אז כן, אתם יכולים להגיד ש-75% מהפינגווינים מנהלים חיי נישואין. הם חיים בנפרד, אבל בתחילת עונת הרבייה הם חוזרים לקן ומקווים לפגוש שם את בת הזוג.

אזהרה: לא קל לצפייה

אבל איפה שיש נישואים יש גם בגידות וחלק מהפינגווינים הנקבות נוהגות להזדווג עם פינגווינים אחרים כדי לתחזק את הקן שלהן. בגדול, העסקה היא כזאת: זיווג תמורת אבנים (שנחוצים לבניית הקן). אגב, כשהן עושות את זה, זה רק עם פינגווינים “רווקים” כי הן מפחדות שהאישה האחרת תתקיף אותן.

בחזרה לפינגווין מהסרטון שלנו: הוא רואה את הפינגווינית שלו עם זכר אחר ובמקום לסגת, מחליט לתקוף את הפינגווין השני כדי שילמד את הלקח ויברח משם. הקרב הופך לקשוח ומדמם במיוחד, עם סוף לא כל כך טוב עבור הפינגווין הנבגד:

פינגווינים הם אולי ציפורים, אבל הם לא יודעים לעוף, אז הכנפיים שלהם – בניגוד לאלה של ציפורים – לא חלולות אלא כבדות. בקרב הזה, הכנפיים משמשות סוג של מקלות בייסבול. כבדות ומכאיבות. אז למי שניסה להבין איך קרב בין שני ציפורים נגמר ככה – זה ההסבר.

באמצעות @Azi__

לייק לפטריה בפייסבוק