פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

רשת מלונות ההומלסים הראשונה בעולם

חסרי הבית, או המולסים אם תרצו, הפכו כבר מזמן לחלק מהנוף העירוני המקובל בעולם. אנחנו כחברה, למדנו עם השנים להתעלם מהם, ולחלוף על פניהם מבלי להיישיר אליהם מבט, תוך כשי שאנו מקווים שלא יפנו אלינו, ולא ינסו להפעיל את המצפון הרעוע שלנו בנסיון לגרד מאיתנו כמה שקלים שאין לנו כוח לבזבז. המצב הזה, הוא כמובן מקולקל מיסודו.

בעיר גוטנבורג, העיר השניה בגודלה בשוודיה, חיים כ-3400 חסרי בית המתגוררים ברחובות במוקדים שונים, ובעיקר על כל קרקע מישורית שתוכל לאפשר להם לשכב עליה בלילות ולנסות להעביר עוד לילה.

פרוייקט חדש ויצירתי במיוחד, מזמין את תושבי העיר והמדינה לעזור להומלסים בדרך מקורית. במסגרת הפרויקט הוקם  מיניסייט בשם fraktum Hotels, במסגרתו אתם הגולשים יכולים להזמין חדר במתחם מלונות ההומלסים הראשון בעולם.

מלון ההומלסים 1

איך זה עובד? עשרה לוקיישנים שונים בהם נוהגים לישון הומלסים נבחרו במסגרת הפרויקט, ומוצגים באתר כאילו היו חדרים במלון. הגולשים יכולים להזמין חדר (פיקטיבי כמובן) בכל מלון בו יבחרו. כך למשל, ניתן להזמין מקום במלון הגינה הציבורית, מלון פסי הרכבת, מלון הסימטה ועוד.  לילה באחד ממלונות הפאר הללו יעלה 10 דולרים, והגולשים יכולים לבצע הזמנה עבור עצמם או עבור חברים, וכמובן לשתף את החברים בחופשה החלומית ברחוב אותה רכשו זה עתה.

כמובן, כל ההכנסות מהפרויקט המושקע והמקסים הזה, יועברו לטיפול ושיקום ההומלסים בעיר. אתם מוזמנים לצפות כאן במגוון "בתי המלון" בהם ניתן להזמין חדרים. צפו בסרטון המציג את הקמפיין.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...