פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הדברה נגד חרקים בבית

בין אם אתם גרים במושב, בקיבוץ או באמצע תל אביב, חרקים הם בעיה נפוצה בכל בית ודירה. הם עלולים להוות מטרד ולגרום נזק לרכוש שלכם, כמו גם להוביל לבעיות בריאותיות שונות עם זאת, ישנן דרכים להרחיק אותם מהבית שלכם. הנה כמה דגשים על הדברת חרקים בבית.

קיים בשוק מגוון רחב של פתרונות הדברת חרקים בבית, מהם תוכלו לבחור בהתאם לסוג החרקים שאתם רוצים להיפטר מהם. עם זאת, חרקים הם רק סוג של מזיקים שאנשים מתמודדים אתו בבית. ישנם מזיקים אחרים כמו מכרסמים, ציפורים ואפילו לטאות או נחשים, שאנשים עשויים לרצות להיפטר מהם בביתם. לכן, קודם כל, נדרש השלב של זיהוי חרקים על ידי חברת הדברה מומלצת ובעלת מוניטין. מה עוד חשוב לדעת? המשיכו לקרוא.

Credit: Depositphotos

הדברת חרקים בבית: מדוע שלב זיהוי החרקים הוא קריטי?

רגע לפני ריסוס והדברה נגד חרקים, זיהוי חרקים חשוב מכיוון שיש צורך שאנשים ידעו באילו מזיקים מדובר, כדי שיוכלו לנקוט בפעולה הנכונה נגד אותם פולשים. זה יעזור להם למנוע מהם להתפשט ולגרום לנזק נוסף, כמו גם להתאים את שיטת ההדברה הנכונה ביותר.

כאמור, שלב זיהוי החרקים הוא קריטי מכיוון שהוא יעזור לדעת עם איזה סוג של מזיקים אתם מתמודדים ואיזה סוג של קוטל חרקים צריך להשתמש עליהם. זיהוי חרקים אינו קשה, אך הוא דורש ידע מסוים על חרקים באופן כללי והרגלים שלהם. דרך טובה להתחיל ללמוד עליהם היא צפייה בסרטונים מקוונים או קריאת ספרים עליהם, כמו גם לקבל ייעוץ מחברת ההדברה שלכם.

באילו חומרי הדברה משתמשים נגד חרקים?

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כאשר מנסים להדביר בחרקים הוא, שעליכם להשתמש במוצר בטוח עבור המשפחה וחיות המחמד שלכם. ישנם למשל חומרי הדברה אורגניים, שהם חומרי הדברה אשר עשויים מצמחים ומינרלים. הם לא פוגעים בסביבה או באנשים שמשתמשים בהם. לפיכך, הם פחות סבירים להזיק מחומרי הדברה סינתטיים.

הדברה נגד חרקים בבית עם חומרי הדברה סינתטיים, בד”כ יכולים להיעשות מכימיקלים טבעיים או לא טבעיים. בתוך כך, סביר יותר שהם יגרמו להשפעות בריאותיות בבני אדם ובעלי חיים מאשר חומר הדברה אורגני. עם זאת, כאשר יש לכם מדביר מנוסה, הוא ידע כיצד לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים לפני פיזור חומרי הדברה כימיים. וכאן זו הנקודה לציין, על פי החוק בישראל, אדם שאינו איש מקצוע אינו רשאי לפזר חומרי הדברה ללא רישיון מדביר.

מצאו את המדביר הנכון באזורכם

בין אם תצטרכו הדברת חרקים בבית, ריסוס חרקים או הדברה אקולוגית (הדברה ירוקה), פורטל מדבירים פלוס מספק לכם מחירים תחרותיים של מדבירים בכל רחבי הארץ (ראו אזורי פעילות במדבירים פלוס). בדקות תוכלו לערוך השוואת מחירים בין חברות הדברה, מה שיחסוך לכם כסף, זמן יקר ותוכלו לקבל שירות מקצועי.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...