פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך תרעננו את הרהיטים בבית לקראת האביב ב-3 צעדים פשוטים

חג האביב כבר כאן ועכשיו זה הזמן לרענן את חלל הפנים בבית בעזרת רהיטים חדשים: מיטה זוגית, כורסא ושולחן קפה. רוצים גם לחסוך בהוצאות? כך תעשו זאת נכון, שלב אחרי שלב

האביב בישראל קצר ואינטנסיבי כי מלבד שינויי מזג האוויר הוא כולל את חג פסח. עם זאת, האביב גם מייצג עבור רבים הזדמנות מעולה לרענן את הבית עם עיצוב מחדש. בפועל, הדרך לעשות את זה עוברת ב-3 צעדים פשוטים של בחירת רהיטים ספציפיים. בנוסף, הסוד הוא לבחור רהיטים שיהיו מספיק דומיננטיים על מנת לרענן את הבית – אך גם חסכוניים ויעילים.

אז איך מעצבים את החדרים השונים ולמה מומלץ להתמקד ברהיטים? הנה כל התשובות:

תמונה: pexels.com

מיטה זוגית

מיטה זוגית היא הרהיט הכי דומיננטי בחדר השינה. היות ומדובר בחדר הראשון והאחרון שאותו נראה כל יום, רצוי לתת עדיפות לדגמים טובים ומעוצבים של מיטות זוגיות. המיטה תקבע את סגנון העיצוב בחדר השינה ואת האופן שבו הרהיטים ישתלבו אחד בשנייה.

את המיטה מומלץ למקם באופן שיעניק תחושת אינטימיות ופרטיות לבני הזוג. זה אומר שעדיף לוותר על מיקום של המיטה מול הדלת או מתחת לחלון, אלא לשים אותה בזווית מסוימת ולצד שידה, מנורת קריאה וגישה נוחה לחשמל.

כורסא

אי אפשר לרענן את הבית לקראת האביב בלי להחליף משהו בסלון. כאן נכנסות לתמונה מערכות הישיבה, שנמכרות כיום בתור סט או באופן מודולארי. בתוך מערכות הישיבה, הרהיט החשוב ביותר היא כמובן הכורסא. לכורסא יש נוכחות בחלל הפנים של הסלון ושימוש בה לצרכי עיצוב יתאים גם בדירות קטנות וגדולות.

כורסא יכולה לשנות בצורה דרמטית את מראה חלל הפנים של הסלון. בעזרת הכורסא אפשר לקבוע את הטון לסגנון העיצוב של הבית, לשלב בין יתרונות אסתטיים ופונקציונאליים ולהגדיל את מספר מקומות הישיבה עבור האורחים ובני המשפחה. אם רוצים, ניתן גם להשוות בין כורסא מבד ומעור ולקחת בחשבון שיקולי ניקיון ותחזוקה.

שולחן קפה

שולחן קפה הוא רהיט קטן יחסית אך עם המון משמעות. את השולחן אפשר למקם בסלון או בפינת אוכל וגם הוא חייב להשתלב עם שאר הרהיטים. החדשות הטובות הן שיש המון אפשרויות לבחור מתוכן ודגמים מסוימים של שולחנות קפה מגיעים עם מגירות, תאי אחסון וגלגלים.

בבחירת שולחן קפה יש כמה שיקולים מרכזיים שאליהם צריך להתייחס. ראשית, כדאי לבדוק מאיזה חומר גלם השולחן מיוצר ועד כמה הוא עמיד בפני שחיקה ובלאי. שנית, מומלץ להשוות בין מחירי שולחנות קפה על מנת לחסוך בהוצאות. לבסוף, יש להתאים את סוג השולחן והדגם למערכת הישיבה בסלון. אם עושים את זה נכון, אפשר לחסוך בהוצאות השיפוץ ולהשיג את אותה מטרה דקורטיבית בלי פשרות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...