קמפיין מבריק ומפתיע של איקאה מעודד אימוץ כלבים בדרך יצירתית במיוחד

כמו במדינות רבות אחרות, גם בסינגפור ממתינים במכלאות אלפי כלבים בודדים שמחכים בסבלנות ובציפייה שמישהו יאמץ אותם לחיקו ולביתו. שתיים מעמותות הכלבים במדינה החליטו ליצור שיתוף פעולה מיוחד ומרגש דווקא עם ענקית הרהיטים השבדית איקאה, וליצור יחד קמפיין מקסים ומבריק בשם Home For Hope (בית לתקווה) שמעודד אימוץ כלבים בדרך מקורית, יצירתית ויעילה.

אז נכון, רהיטים חדשים ומגניבים יכולים לשדרג פלאים את הדירה, אבל שום דבר לא יעניק לדירה שלכם הרגשה של בית יותר מכלב חדש ומתוק. בעמותות הכלבים צילמו כמה מהכלבים הממתינים אצלם לאימוץ, הדפיסו את התמונות ויצרו מעין דגמי קרטון בגודל טבעי של אותם כלבים. הדגמים הללו פוזרו באולמות התצוגה של רשת איקאה, כשהם יושבים על הספה, נחים על הרצפה בסלון, נחים ליד השולחן במטבח ועוד.


המבקרים בסניפי הרשת גילו כי בנוסף לרהיטים, הם יכולים להתחדש בו במקום בחבר חדש. על דגמי הקרטון של הכלבים הופיע תגית עם קוד QR אותו יכלו המבקרים לסרוק ולגלות פרטים נוספים על הכלב, ללמוד על היתרונות הרבים שמביא עמו החבר החדש ועל רמת המחויבות הנדרשת, וכמובן, פרטי יצירת קשר עם העמותה הרלוונטית בכדי לאמץ אותו.

הפרויקט הנהדר הזה שהצליח בסינגפור וגרם לאנשים רבים לאמץ את הכלבים שזכו להופיע בסניפי איקאה, הצליח לפרוץ גבולות ולהוביל גם חברות רהיטים אחרות בסינגפור ומחוצה לה ואפילו בארצות הברית להצטרף למהלך ולפזר גם הם את כלבי הקרטון באולמות התצוגה שלהם.

כך למשל, גם בסניף איקאה בטמפה שבאריזונה, בוצע אותו מהלך בדיוק והוביל לאימוץ של לפחות עשרה כלבים מאז הוצבו תמונות הקרטון שלהם בסניף. כעת מוחלפים הכלבים שאומצו בכלבים חמודים אחרים, ובסוף החודש יוצבו תמונותיהם בסניפי איקאה במדינה.

לא משנה מה יהיה בסופו של דבר מספר הכלבים שיאומצו בפועל, חייבים לברך על המהלך הנפלא והנוגע ללב הזה שודאי יציל לא מעט כלבים מהמשך חיים עצובים בכלוב במקרה הטוב, או ממוות במקרה הגרוע יותר. תענוג.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק