פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כל גינה והריהוט שלה

מה יותר כיף מלצאת לגינה המושקעת שלך ולהרגיש במלון חמישה כוכבים? ריהוט גינה נכון יכול לשדרג את הבית שלך משמעותית ולהפוך את הגינה שלך לפינה הכי אטרקטיבית בבית. מה גם שתמיד ניתן למצוא ריהוט גן במבצע ולהוזיל מחירים. במדריך הבא כתבנו לך מספר דגשים שיש לשים לב אליהם כשניגשים לרהט את הגינה.

כסא נדנדה – ריהוט לבית ולגינה

איך לבחור ריהוט נכון לגינה שלך?

גינה היא חדר בבית לכל דבר בעניין. כמו שיש ריהוט לסלון, ריהוט למטבח, גם גינה צריכה לקבל את אותה ההתייחסות מבחינת עיצוב ותקציב. מצד שני, יש לשים לב שלא מתפזרים עם הרכישות ומגיעים למצב של איזון בין שטח הריהוט לבין רהיטים וסגנון עיצוב. במדריך שכתבנו לך ניתן להבין מעט איך לגשת לריהוט הגינה שלך ומהם כללי הברזל שצריך להתחשב בהם כבוחרים ריהוט לגינה.

  1. מוצרים לריהוט גינה

על מנת להכיר טוב יותר את התחום, כדאי להתחיל מהמוצרים אשר משווקים לגינה והם –
ערסלים לגינה, מיטות שיזוף, רהיטים לילדים, נדנדות בעיצוב אישי, כסאות בר במבצע,  ספסלים ופינות ישיבה מעץ, כיסא נוח מבמבוק, שולחנות עץ, כסאות נדנדה, מערכות ישיבה לגינה מסוגים שונים, ספות ומיטות מעוצבות. עכשיו כשהתמונה ברורה יותר, ניתן לעבור לחלק הבא במדריך.

  1. איזה חלל צריך את העיצוב?

ריהוט גן מתאים מן הסתם לגינה אך לא רק. גם מרפסות צריכות עיצוב משלהן. המשותף לשני אלה הוא פקטור הגודל אשר משפיע משמעותית על בחירת ריהוט גן. מצד אחד פריטים מעטים בחלל גדול יעניק תחושה ריקה וקרה מחד וחוסר פתרון לאורחים הבאים שיגיעו מאידך. מצד שני, עומס של ריהוט בחלל קטן יצור צפיפות שתקשה על אירוח והתנהלות בחלל הספציפי הזה.

  1. תקציב

מילת המפתח בכל רכישה, לא משנה מה רוכשים. גם בריהוט גן ישנן אינסוף אפשרויות עיצוב החל מריהוט גן פשוט מפלסטיק ועד ריהוט גן עשוי עץ מלא מסוגים שונים ולכן מומלץ לך לתכנן את התקציב המיועד לריהוט. כשתהיה לך מסגרת תקציבית מגובשת, אפשרויות העיצוב תהיינה ברורות וכך הפיתוי לקפוץ מעל הפופיק יקטן והתקציב ימוקסם. בנוסף, תמיד ניתן לבדוק מבצעים ולחפש ריהוט גן במבצע שבהחלט יוזיל לך את ההוצאות.

ריהוט למרפסת

מרפסת. חלל הבית האהוב ביותר בכל בית. מקום המפלט אליו מגיעים לפני יום עבודה ואחרי יום עבודה, כשמארחים חברים ומשפחה וכשסתם רוצים לנשום רגע אוויר וליהנות מהתרעננות מבלי לצאת מהבית.

אילו מוצרים מיועדים לריהוט מרפסת?

כמובן שיצירתיות תמיד מבורכת ואפשר לעשות פיוז'ן בין מוצרים שלא מיועדים למרפסת, אבל כדי להתחיל להבין קצת יותר מאיפה כדאי להתחיל, עדיף להכיר את מוצרי ריהוט המרפסת מקרוב – כסאות נוחים שונים, ספות ופופים. מערכות ישיבה שלמות, עמדת מנגל וציליות מיוחדות, סוגי נדנדות, ערסלים ועוד שלל רהיטים מיוחדים למרפסת.

איך לבחור ריהוט למרפסת שלך?

  • דבר ראשון – חישוב שטח המרפסת. חישוב זה קריטי להבנת כמות הריהוט וסוג הריהוט הרלבנטיים למרפסת שלך ולהתאמת המוצרים המתאימים לך.
  • לאחר מכן יש לבחור את אופי המרפסת – אירוח בלבד או פינת הירגעות משפחתית?
    אופי המרפסת יעזור לך להבין איזה עיצוב מתאים יותר למרפסת שלך ואילו מוצרים יתאימו לסגנון המרפסת שלך.
  • כמו בכל רכישה של כל מוצר – תקציב תקציב תקציב. כשתהיה לך מסגרת תקציבית, הפריטים הרלוונטיים אליך יהיו ברורים יותר וכך ימנע מצב בו רוכשים יותר מדי מוצרים או מעט מדי מוצרים יוקרתיים.

כמו ששמת לב, ריהוט לגינה וריהוט למרפסת הם עניינים שאין להקל בהם ראש ולכן כסא נדנדה מזמינה אותך לשיחת ייעוץ חינם בכל נושא בטלפון – 077-3448626.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...