הפאב שעוזר לגברים להתחיל עם בחורות

גם הגברים הישראלים, הידועים בחוצפה הישראלית שלהם ובעודף הביטחון, יודעים שלהתחיל עם בחורה בפאב זו משימה לא פשוטה הדורשת הרבה קור רוח ואומץ. הגברים הסינגפורים לעומת זאת ידועים בביישנות הרבה שלהם ולכן עבורם זוהי משימה קשה הרבה יותר.

בפאב הסינגפורי “האריס” החליטו לנסות ולהגיש עזרה ראשונה לגברים המקומיים והחלו במהלך שיווקי מגניב למדי, “מסר בבקבוק”, באמצעותו יכולים הגברים היושבים בפאב לפתוח בשיחה עם כל בחורה בעלת סמארטפון. כל גבר שהזמין בירה, קיבל אותה בצירוף תגית עליה מודפס ברקוד אותו ניתן לסרוק באמצעות הסמארטפון ולהוריד אפליקציה באמצעותה יוכל לכתוב הודעה לאחת הבחורות בפאב.

כשסיים לכתוב את ההודעה, הגברבר האמיץ התבקש להזמין בירה לבחורה איתה מעוניין לשוחח, וזו קיבלה את בקבוק הבירה שלה בצירוף התגית אותה סרק הבחור כמה רגעים לפני. כשזו סרקה את הברקוד, גילתה את ההודעה מהבחור, וכך יכלו השניים להמשיך ולשוחח באמצעות האפליקציה הייחודית של “האריס”, מבלי שהם יודעים עם מי מהנוכחים הם מדברים.

לקמפיין הנהדר והמקורי של פאב “האריס” היו השלכות מיידיות בהתבטאו בעיקר בהכפלת כמות הבירה שהזמינו הגברים בפאב. לא ברור אם בעקבות המהלך נולדו גם זוגות סינגפורים חדשים, אבל הפאב הרוויח תשומת לב תקשורתית רבה וכמובן כמות גדולה יותר של מבקרים גברים מצד אחד, ונשים שזוכות לבירה בחינם מהצד השני. צפו בסרטון המציג את קמפיין “מסר בבקבוק”.


לייק לפטריה בפייסבוק