פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תעשיית ההייטק: תעשייה משמעותית

המשרות בהייטק רבות, מגוונות ומבוקשות מאד. אז מה מושך צעירים רבים למודעות דרושים היי טק? אולי האווירה הצעירה, סביבת העבודה הייחודית או אולי דווקא התנאים המצויינים. אכן, מדובר בתחום המציע עבודה משמעותית, בסביבה צעירה ודינאמית, עם תנאים נוחים, גמישות בשעות ושכר גבוה. בנוסף, החברות השונות מתחרות על הטאלנטים בתחום, בשל כך הם יפעלו לשפר את תנאי העבודה ויצרו סביבה אטרקטיבית כדי ליצור ייתרון תחרותי.

Credit: Pixabay

אז מה צריך בשביל לעבוד בהייטק?

בהייטק יש משרות רבות ומגוונות, לא רק טכנולוגיות. בעבר היה מקובל לחשוב כי בכדי להתברג בחברה טובה צריך להיות בעל רקע ביחידה מובחרת כדוגמת 8200 או בעל תארים מתקדמים ורזומה עשיר. כיום, ישנו היצע רב של משרות אשר אינן דורשות ניסיון או ידע מקדים. בנוסף, אפשר להשתלב גם בחברות סטארט אפ קטנות שיכולות להגיע בקלות לשווי גבוה אם המוצר אותו הם מציעים אטרקטיבי וחדשני. אז אולי תוכלו להיות שותפים לאקזיט הבא.

קצת נתונים.

אז אם אתם עוברים על מודעות דרושים הייטק, כדאי שתדעו שלמרבית העובדים לוקח בין שישה חודשים לשנה בכדי לאתר את המשרה המתאימה בתחום. לכן, אם אתם מחפשים כבר תקופה, אל תתיאשו. גם אם נראה לכם שעברתם על כל המודעות. תמיד יש משרות חדשות ואולי זו שמתאימה לכם נמצאת ממש בקליק הבא.

השכר והתנאים בשוק ההייטק

השכר בהייטק גבוה, אבל ההטבות הנלוות הן אלו שמושכות את הצעירים לתחום. ימי חופשה, ביטוחים, חסכונות, טיסות, בונוסים, רכב ועוד. לכל חברה יש את התנאים שלה וההטבות הייחודיות לה. ההטבות מעוגנות בחוזה ונגזרות מסוג התפקיד והדרג. בנוסף לתנאים בשכר יש את תנאי המקום. ישנם מקומות עבודה בהיי טק שמציעים חדרי כושר וספא, חדר מסג' או משחקים. בנוסף למסעדות מפנקות ערבי גיבוש ואפילו פעוטון צמוד להורים צעירים.

תעשיה עם משמעות

הייטק זה לא רק התנאים. האטרקטיביות של התחום מגיעה גם מהרצון להיות חלק ממשהו גדול. הדור הנוכחי לא רוצה להיות עוד בורג במערכת. כזה שמקבל הנחיות ומבצע. אלא בעל יכולת השפעה. בהיי טק מאפשרים זאת. מדובר בחזית הטכנולוגיה, במשהו חדש ומהפכני שעתיד לשנות את ההרגלים של כולנו. בין אם מדובר בחברה שמפתחת תוכנה שתסייע לאבטח מידע בצורה הרמטית או רכיב שיסייע למנוע תאונות דרכים ברכבים אוטונומיים.

אז הבנתם שמתאים לכם לעבוד בהיי טק, אתם רוצים להיכנס לעולם יציב עם עתיד ומשמעות וגם תנאים מתגמלים. זה הזמן להיכנס למודעות דרושים בהייטק ולבחור את מה שהכי מדבר אליכם. יש לכם תואר אקדמי רלוונטי? תוכלו להשתלב בקלות. עדין לא רכשתם ידע בתחום? ישנם כיום תכניות הכשרה שיסייעו לכם לבחור את התחום הרלוונטי עבורכם ולהיכנס לעבודה בהייטק בצורה מהירה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...