פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: סרט האימה הראשון בהיסטוריה בו הדמויות מקבלות החלטות הגיוניות

אם יצא לכם לראות יותר מסרט אימה אחד במהלך חייכם, סביר להניח שגם אתם כבר זיהיתם את התבנית הקבועה על פיה נכתבים התסריטים לסרטים הללו, וגם אתם מכירים ויודעים בעל פה את כל השטיקים והגימיקים המוכרים שמנסים לגרום לנו הקהל להיבהל ולהצטמרר.

חבורת צעירים מבלה סופ"ש בבקתה נטושה, רוצח מסתורי בחליפה מוזרה וכלי רצח לא הגיוניים, שוטר שמנסה לנצח את הרעים בכוחות עצמו, לוח סיאנס שיוצא משליטה, אנשים שאף פעם לא מדליקים את האור בבית ותמיד נמצאים בחשיכה, חברות גיבורים שמתפצלת במהלך מנוסה מהרוצח במקום להישאר יחד, זוהי רק רשימה קצרה של סצינות חובה בכל סרט אימה.

ערוץ היוטיוב PixelsPerSecond, פרסם אתמול טריילר פיקטיבי חדש לסרט בשם Hell No, סרט אימה שהוא בעצם אנטיתזה לכל סרטי האימה שאנחנו מכירים והוא למעשה, סרט האימה ההגיוני הראשון בהיסטוריה, סרט האימה היחידי בו הכוכבים והדמויות הראשיות הן חכמות ומקבלות רק החלטות הגיוניות, ובכך מונעות את כל התסריטים הקלושים והמוכרים בהם הרוצח הנתעב מחסל 90 אחוז מהקאסט עד הסוף הטוב.


כך למשל, אחת הדמויות כלל לא מוכנה לסוע לסופ"ש בבקתה נטושה למרות הצעה מפתה מהמעודדת של בית הספר, כי זה מסוכן. כשהמשטרה בעיר מקבלת הודעה על מפלצת טורפת אדם במי האגם בעיירה, היא סוגרת אותו למבקרים. השוטר שרודף אחרי הרוצח מקבל החלטה נכונה כשמחכה לתגבורת, הדמות שמקבלת לידה קלטת וידאו שמי שצופה בה מת אחרי חמש דקות משמידה את הקלטת מיד ועוד שלל סצינות הגיוניות משעשעות.

הסרטון זכה לקרוב לחצי מליון צפיות מאז שוחרר אמש. הוא אמנם לא קורע מצחוק, אבל בהחלט מעביר מסר שכבר ידוע מזמן – סרטי אימה הם לא מפחידים, הם סתם מטופשים.

רגע לפני סיום אנחנו מזמינים אתכם גם ליהנות מרשימת 15 סרטים חדשים וממש מומלצים שיוצאים השנה. אם אתם מחשפים סרט טוב לצפייה בקולנוע או בבית שווה לכם לבדוק את הרשימה שלנו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...