כך נראה הקרב הנצחי בין הלב למוח שלנו בסדרת איורים מצחיקה

לאורך השנים, המוח והלב שלנו נמצאים בסוג של עימות תמידי האחד מול השני. מצד אחד המוח האחראי והשקול, שמנסה תמיד ללכת בדרך הבטוחה ולקבל החלטות רציונליות והגיוניות לאחר תהליך מחשבה ארוך ושקול, ומהצד השני, הלב שאוהב לפעול באימפולסיביות, לגרור אותנו לעשות דברים מטופשים, לחיות על הקצה ולא לחשוב פעמיים לפני כל פעולה פשוטה.

ניק סלוק, מאייר ובעל אתר הקומיקס המצליח Awkward Yeti, יצר קומיקס אינטרנטי משעשע בשם “הלב נגד המוח”, סדרת איורים מצחיקה המציגים בצורה מקסימה את הקונפליקט הנצחי בין שתי הישויות הללו שמניעות את גלגלי החיים של כולנו, מאבק אינסופי שלעיתים מסתיים בפשרה, אך ברוב המקרים יש בו מנצח ברור שגורם לנו לקבל החלטות נכונות או שגויות, שאת ההשלכות שלהם עלינו אפשר לבחון רק בדיעבד.

לסדר את החדר המבולגן שלכם אחת ולתמיד או לבזבז עוד כמה שעות מול הפלייסטיישן במקום? לבצע את המטלה המטרידה שהבוס שלכם הנחית עליכם כבר לפני שבוע, או לשרוף את הזמן בפייסבוק ולדחות אותה למחר? ללכת לדבר עם הבחורה היפה שיושבת לבד על הבר או לוותר על האירוע המביך הזה? לבזבז מיד את 300 השקלים שקיבלתם במתנה או לחסוך אותם? אספנו עבורכם 30 תמונות מצחיקות הכוללות את הוויכוחים הרי הגורל בין הלב למוח מתוך הקומיקס, שבקרוב, בעקבות ההצלחה של הגרסה האינטרנטית שלו, יהפוך לספר חדש שיכלול את מיטב האיורים מתוך האתר וייצא לאור ב-20 באוקטובר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק