פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לאמץ אורח חיים בריא ולהוריד את רמות הסוכר בגוף

אחת המחלות המטאבוליות הנפוצות ביותר בעולם ובישראל היא מחלת הסוכרת. אנשים אוכלים מזונות עתירים בסוכר והגוף לא מצליח להתמודד עם רמות הסוכר הגבוהות שמגיעות אליו.

טיפולים הנפוצים בקרב החולים במחלה הם כדורים לאיזון הסוכר, אך הטיפול החשוב והנכון ביותר הוא טיפול טבעי בסוכרת. נשאלת השאלה, איך מטפלים בסוכרת באופן טבעי? התשובה היא שינוי באורח החיים. במאמר הבא נדבר על הדרכים לשנות את אורח החיים שלכם, להוריד את רמות הסוכר בגוף ולהיפטר מהנזקים שעשויים להגיע עם סוכרת.

Credit: Freepik

העדיפו תמיד ללכת ברגל

פעילות גופנית היא דרך מצוינת להפחתת רמות הסוכר שמצטברות בגוף. הפעילות הגופנית למעשה שורפת את הפחמימות וכך תורמת בעניין זה. לרובנו יש רכב ורובנו נוסעים בו כל הזמן. גם אם נאבדו לנו מפתחות הרכב, אנו נדאג לשכפול מפתחות לרכב במקום ללכת ברגל. 

נסו ככל האפשר לשלב בחיי היום יום שלכם הליכה ברגל. תעלו ותרדו במדרגות במקום במעלית, תלכו לסופר הקרוב ברגל במקום ברכב ונסו גם לקבוע פעילות הליכה יזומה בריאה הירוקה שליד הבית. ואם כבר מדברים על ריאות ירוקות, למקום שאתם גרים בו יש משמעות גדולה על המחלה שלכם.

לגור בסביבה חדשה שתאפשר לכם לנהל את אורח החיים הבריא בנוחות

אתם גרים בעיר? או גרים ביישוב? לפעמים התחלות חדשות עוזרות לנו לבצע אורחות חיים טובות יותר. אם אתם מתגוררים בתל אביב בדירה קטנה, ישנה וממש לא מזמינה, יכול להיות שהשינוי באורחות החיים יהיה להם קשה יותר וללא חשק. ההמלצה היא למצוא פרויקטים חדשים בתל אביב שיעשו לכם חשק. חפשו את הפרויקטים שיש להם גינה או פארק שיתרמו לכם לאורח החיים החדש שבחרתם לעצמכם. כאשר הפארק או הגינה קרובים, הרבה יותר קל ופשוט לצאת להליכה נעימה ששורפת פחמימות. תוכלו גם לנסות להצטרף לאחת מקבוצות ההליכה, ריצה או ספורט שהמקום מציע.

כאשר מחפשים פרויקט חדש לגור בו, יש לבחון היטב שהוא מתאים לכל הפרמטרים החשובים לכם ובניהם נכללת גם הפעילות הגופנית שאתם רוצים לעשות.

אכילה נכונה ומותאמת

עוד דבר שכדאי להכניס לאורח החיים הבריא שלכם זו אכילה נכונה, מאוזנת הכוללת כמה שפחות סוכרים. זה הזמן להתחיל לחשוב מה אתם מכניסים לפה. נסו בהתחלה לכתוב מה אתם אוכלים לאורך היום. בדקו האם המזון שלכם מורכב ברובו מפחמימות ריקות? האם יש במזון שלכם מספיק ירקות? האם אתם שותים מספיק מים? איזה סוג של שומן וחלבון אתם צורכים? והאם אתם צורכים מהם כמות שנכונה לגוף שלכם. מענה על השאלות האלו הוא חשוב מאוד ויאפשר לכם להתחיל בבניית תפריט נכון שמותאם לכם באופן אישי.

יכול להיות שתיתקלו בדרך בהמון דרכים שונות לדיאטות. חשוב לבדוק שהמקור שמציע לכם דיאטה מסוימת הינו מקור מוסמך. מקורות מוסמכים לדיאטות נכונות הן דיאטניות שיכולות לעזור בכתיבת תפריט מאוזן ונכון יותר לחולי סוכרת. אם עד היום חשבתם שרק תרופות מאזנות את הסוכרת, כדאי לדעת שתרופות הן פתרון זמני שאינו פותר את הבעיה מהשורש. כדי לפתור באמת את הבעיה יש לשנות את התזונה ולהכניס לחייכם פעילות גופנית.

כאשר תבצעו פעילות גופנית ותשלבו שינוי תזונה, אתם תתחילו לאט לאט לראות תוצאות. הקילוגרמים ירדו, רמות הסוכר בגוף יתאזנו ואתם ללא ספק תתחילו להרגיש טוב יותר. אנשים שעשו זאת, לרוב הפתיעו את הרופאים שלהם במדדי סוכר מעולים ומאוזנים לתקופה ארוכה מאוד ולפעמים לצמיתות. כל שומרים על גוף בריא ונפש בריאה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...