צאו להפסקה מוקדמת: הוירוס הפיקטיבי שיגרום לכם להתבטל בעבודה

אחד הרגעים המשמחים והמשמעותיים ביותר שכמעט כל עובד מחכה לו בציפייה בכל יום עבודה, הוא אותו רגע לא שכיח בו מערכות המחשוב קורסות, הרשת מפסיקה לעבוד או שהפסקת חשמל אימתנית משתלטת על המשרד, רגע קסום שיש לו משמעות אחת עיקרית: אפשר ולגיטימי להפסיק לעבוד, לצאת להפסקה או אפילו לחתוך הביתה מוקדם.

כמובן, במרבית המקרים נאלץ להתמודד עם הררי העבודה שהצטברו בזמן ההשבתתה ביום שלאחר מכן, אבל בינינו, לרוב זה שווה את זה.

מיניסייט חדש ומשעשע שעלה לאויר בימים האחרונים מציע לכם דרך מצחיקה ומטופשת להערים על הבוסים שלכם ולצאת ל-Happy Hour בזמן העבודה. אם תהיו מספיק מתוחכמים או לחילופין המנהלים שלכם לא מבינים כלום במחשבים, אולי גם תזכו לצאת הביתה מוקדם.

קליק כאן על התמונה למעבר לאתר הוירוס הפיקטיבי

יוצרי המיניסטייט פיתחו וירוס פיקטיבי בשם Happy Hour Virus (וירוס השעה השמחה, בתרגום חופשי ומיותר), וירוס אשר מעניק לכם הגולשים שלוש אפשרויות שונות ליצור תקלה פיקטיבית במחשב שלכם, שתגרום לבוס שלכם לחשוב שאתם מנוטרלים. אופציה אחת תגרום למסך שלכם להשתבש ולהראות שלג צבעוני, אופציה שניה תיצור את מסך השגיאה הכחול והמפחיד מכולם המכונה “מסך המוות”, והאפשרות השלישית תיצור הודעה שדורשת מכם לעשות ריסטרט למחשב.

כמובן, במידה ואדם עם חוש טכני בסיסי יותר משל ילד בן 6 ינסה לפתור את התקלה על ידי לחיצה על מקש Esc הוא יצליח בלי שום בעיה, אבל היי, העיקר הכוונה. מוזמנים לנסות את זה בעצמכם. חשוב להדגיש: לא באמת מדובר בוירוס, ואין כל סכנה למחשב שלכם. מדובר בכפתורים המפעילים סרטון של תקלה במחשב.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק