בשביל זה יש חברים: מסיבת הפתעה באינסטגרם

הרבה פעמים כשיש לנו חברים שהם אנשי ניו מדיה, מאוד קשה להפתיע אותם בדברים חדשים. ההצהרה הזו הדהדה לי בראש כשחיפשתי דרך להפתיע את אחד החברים הטובים שלי – ברק בן שמעון – לכבוד יום ההולדת שלו. התחושה הזו לא עזבה אותי. ברק, כצפוי לאדם שמכיר את ענף הפרסום, הרשתות החברתיות והניו מדיה בצורה מקצועית ומעמיקה ביותר, הוא אחד מאותם אנשים שקשה עד בלתי אפשרי לחדש להם, להציג בפניהם כיוון חדש וייחודי.

כמו בכל תהליך יצירתי, גם כאן המחשבה הראשונית היתה דווקא די בנאלית – לגייס את כל החברים הטובים של ברק ולצלם סרטון קצר ובו ברכות מכולם. בנקודה הזו נזכרתי שאחד מהתחביבים הבולטים של ברק הוא הצילום, והסרטון הקצר הפך לסרטון שמקבץ תמונות מצולמות. כאן שוב חזרתי להתחקות אחרי אהבותיו של ברק, ונזכרתי שמלבד היותו צלם משובח, בשנה האחרונה ברק גם פעיל מאוד ברשת האינסטגרם, ואם יש מקום בו ברק לא יצפה להפתעה מיוחדת – זה דווקא באינסטגרם.

אחרי פיתוח הרעיון, גיוס החברים שהתלהבו מאוד מההפתעה הייחודית, הפקת התמונות עצמן ופתיחת הפרופיל המיוחד עבור ברכת יום ההולדת – בשעה 00:01 נשלחה לברק התראה בה התבקש לעקוב אחרי פרופיל האינסטגרם @6_11_1985. כמה דקות לאחר מכן הטלפון הנרגש מברק כבר גרם לי להבין – גם את אנשי הניו מדיה המוצלחים ביותר ניתן להפתיע ולחדש, ובעיקר – למדנו שהאינסטגרם הוא פלטפורמה מיוחדת ויצירתית עבור כל כך הרבה דברים לא קונבנציונליים, ועבורו השמיים הם הגבול.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק