רוצים להופיע בתערוכת אינסטגרם בינלאומית בפורים?

חג פורים חג גדול לאינסטגרמרים. אינסטה גלובל בשיתוף עם עכבר העיר והפטריה גאים להציג: מסיבת פורים ותערוכת אינסטגרם בינלאומית ראשונה מסוגה בישראל. בתערוכה יוצגו 250 תמונות של משתמשים ישראלים ו-50 תמונות של משתמשים מרחבי העולם. בתערוכה יוצגו גם 30 הזוכים בפרוייקט סיום שנת 2012 באינסטגרם.

איך משתתפים בתערוכה?
מתייגים את התמונות הנבחרות שלכם ל: hapitria_WorldExhibition# אנו נבחר את עשרת התמונות המובילות מתוך התיוג שיוצגו בתערוכה. ניתן לתייג תמונות ישנות, אין הגבלה של תמונות לתיוג. הודעות אישיות ימסרו למשתתפים בתערוכה. בנוסף, נשמח לקבל מכם המלצות על חברים מוכשרים שירצו להציג את תמונותיהם בתערוכה. בואו לחגוג עדלאידע התערוכה תתקיים בקונטיינר נמל יפו ת״א במוצ״ש 23/02/13 פתיחת דלתות ב: 20:00 כניסה בחינם. hapitria_WorldExhibition# ניתן גם לשלוח את התמונה הנבחרת שלכם למייל [email protected] .

ניתן לתייג hapitria_WorldExhibition# לתערוכה עד מחר (יום שבת) בשעה 18:00 ,  תמונות שיתוייגו לאחר מכן לא ייבחרו על ידי צוות הפטריה לתערוכה.
כמו כן אתם מוזמנים להתרשם להנאתכם מהגלריה המרשימה בעמוד האינסטה של אינסטה גלובל – קליק ואתם שם  

תערוכה של אינסטה גלובל

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק