פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

עמוד הפייסבוק חדש מאיים להשמיד מצחוק את הגולשים הציונים

אתמול בערב, זמן קצר לאחר שדיווחנו לכם כאן לראשונה על פעילי החמאס שתקפו והשתלטו על מספר עמודי פייסבוק ישראלים מוכרים ביניהם "סטטוסים מצייצים", "אנשים בינוניים וסבירים" ועוד, צץ לו לפתע ברשת בטיימינג מושלם עמוד פייסבוק ישראלי חדש ומצחיק במיוחד בשם "חמאסניקים מצייצים" אשר לועג להתקפות המטופשות הללו של תומכי חמאס.

בעמוד החדש תוכלו למצוא סטטוסים הומוריסטיים וציניים הלועגים ליכולות הגוגל טרנסלייט הכושלות של אותם האקרים אנטי-ציוניים המשתלטים על עמודים ישראלים ומפרסמים בהם סטטוסים בעברית עילגת הכוללים גם איומים מטופשים שאמורים לזרוע פחד בקהל הישראלי אך בפועל בעיקר גורמים למי שקורא אותם לצחוק

כאמור, העמוד נפתח אתמול וכבר הספיק לצבור פופולאריות יחסית כאשר נכון לכתיבת שורות אלה הוא גורף  מעל 2000 לייקים. מעניין יהיה לראות האם העמוד החדש יהפוך בעצמו לסוג של מטרה עבור אותם פעילי חמאס או לחילופין, יהפוך ללהיט הויראלי התורן שילווה בגזרת הפייסבוק את מבצע 'צוק איתן'. אספנו עבורכם מספר סטטוסים שהצחיקו אותנו מהעמוד. מוזמנים להצטרף גם אתם למסיבה ולקבל את מיטב האיומים הכי עילגים שיוצרי העמוד יכלו להעלות על דעתם.

תמונה ראשית: אייל אילת

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...