ד״ר לבנט אקאר מגיע לישראל

כנס חד פעמי בנושא השתלות שיער הכולל הרצאה ויעוץ עומד להתקיים בישראל. הכנס בהשתתפותו של הרופא הבכיר בתחום, ד״ר לבנט אקאר יכלול הרצאה על השתלת שיער בטורקיה לנשים או לגברים ותהיה בו גם התייחסות לעניין של השתלות שיער ביוון.

ד”ר לבנט אקאר מכיר שיטות שונות לטיפול ויש לו ניסיון מוכח גם עם מטופלים ישראלים. בנוסף, הרשמה לכנס מעניקה הזדמנות להכיר מקרוב את החידושים האחרונים בתחום ואת האופן שבו מיישמים אותם במסגרות השתלות שיער.

ד”ר לבנט אקאר הוא יליד גרמניה ובוגר הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת איסטנבול בטורקיה. בין היתר, ד”ר אקאר הספיק לרכוש השכלה נרחבת בתחום של אסתטיקה רפואית ובשנת 2005  החל ד”ר אקאר לבצע בפועל השתלת שיער לנשים ולגברים ולאחר מכן הוא הקים מרכז רפואי לאסתטיקה והשתלות שיער באיסטנבול.

Hair Master

מה מיוחד בכנס של ד”ר אקאר?

ההרצאה של ד”ר לבנט אקאר מומלצת מכמה סיבות. ראשית, הרשמה לכנס שהוא מעביר מבטיחה היכרות עמוקה עם שיטת ה-FUE להשתלת שיער. זו השיטה ששינתה מן הקצה אל הקצה את האופן שבו מתבצעת השתלת שיער לגברים ולנשים וגם זו שהגדילה משמעותית את אחוזי ההצלחה. כמו כן, המרכז הרפואי שאותו הקים ד”ר אקאר היה הראשון לקבל את הרישיון של משרד הבריאות הטורקי והראשון ששיתף פעולה עם בתי חולים מובילים בתחום של השתלות שיער.

ההרצאה של ד”ר לבנט אקאר מאפשרת ללמוד על האופן שבו מתבצעת השתלת שיער בטורקיה ועל היתרונות שיש לשיטות בהן מבוצעות ההשתלות.

הכנס מונגש עבור הציבור הרחב, ואף כי תהיה התייחסות יסודית למאפיינים של השיטות השונות לטיפול, ההרצאה תועבר באופן בו כל אדם ללא כל ידע בנושא יוכל להבין בקלות את כל הנאמר בה.

יותר ויותר אנשים מבינים כיום את היתרונות של השתלות שיער בטורקיה וביוון. ראשית, בחברות המובילות בישראל, צוות ישראלי מלווה את המשלחת לטורקיה או ליוון וכך מאפשר לגברים ולנשים להרגיש בטוחים יותר. שנית, הרצאות כמו של ד”ר לבנט אקאר מראות עד כמה השתלות השיער השתפרו. השיפור הזה בא לידי ביטוי לא רק בהמצאת שיטות שונות לטיפול – אלא בעיקר בתוצאות.

Hair Master
אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק