פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

יותר מידי ויראלי: להשתין את דרכך לתהילה

דמיינו שאתם עומדים על במה, מולכם אלפי אנשים, אתם אוחזים בגיטרה חשמלית ומנגנים סולו אלוהי לקול תשואות הקהל. עכשיו תחליפו את הבמה בשירותים באיזה פאב חשוך, ובמקום אלפי צופים דמיינו כמה גברים העומדים מאחוריכם ועוסקים במלאכת ההשתנה. במקום גיטרה חשמלית, יש מולכם משתנה חשמלית, המנסרת את הלילה בצלילי גיטרה חשמלית. אם לא הצלחתם לדמיין את התמונה ההזויה הזאת, לא נורא, אתם יכולים לצפות בסיטואציה הזו במציאות בסרטון הבא.

מגזין בילבורד בברזיל, יצא בפעילות גרילה שיווקית נהדרת ברחבי המדינה. בבילבורד פיתחו משתנה מיוחדת, הנראית בדיוק כמו גיטרה חשמלית, ובתוכה יש מיתרים אמיתיים כך שהעומד מול המשתנה, יכול לנגן את סולו חייו, תוך שהוא עסוק בשחרור נוזלים מיותרים מגופו. נכון, זה נשמע דיי מגעיל, וזה אכן כך, במיוחד לאור העובדה שהמשתנה הזאת נודדת בין פאב לפאב ברחבי ברזיל, אבל אין ספק כי מדובר בקמפיין מבריק, תחת הסלוגן “מוסיקה. אנחנו יודעים שהיא מגיעה מכל מקום”.

איך זה עובד? ההנחיות שקיבלו העוברים והשבים מהמשתנה הן פשוטות. תן את הסולו שלך, הורד את המים באסלה, קבל את מספר ה- mpee3 (מתוחכם!) שלך, כנס לאפליקציה המיוחדת ותוכל להאזין לסולו שלך ולסולואים של משתתפים אחרים שבדיוק כמוך, השתינו את דרכם לתהילת עולם מוסיקלית.  צפו בסרטון, ואם תתלהבו מספיק, תוכלו לקנות לעצמכם כרטיס טיסה לברזיל ולהגשים את החלום שלכם להיות נגני משתנות. ואי אפשר כמובן לסיים בלי להגיד את המתבקש: השתן של חברי בילבורד ברזיל, עלה להם לראש. קליק לאתר הקמפיין ולהורדת האפליקציה.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...