פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

18 שירים בלתי נשכחים מתוך "האנטומיה של גריי" שיזכירו לכם עד כמה אתם אוהבים את הסדרה הזאת

מעבר לתסריט המעולה של שונדה ריימס ויכולות המשחק המשובחות של חברי הקאסט, חלק בלתי נפרד מהקסם הבלתי נגמר של האנטומיה של גריי הוא כמובן פסקול הרקע המצוין שמשתלב באופן מושלם עם השתלשלות האירועים בסדרה והקונפליקטים השונים שחוות שלל הדמויות בה. לכן, רק סביר להניח שאם גם אתם נמנים על מעריציה המכורים של הסדרה, גם לכם את אותו רגע מיוחד/עצוב/מרגש שתמיד תזכרו מהסדרה, רגע שנצרב לכם בזיכרון וכולל בתוכו שיר שתמיד יזכיר לכם אותו.

ריכזנו בפוסט 18 שירים שהתנגנו ברגעים הכי מרגשים ועצובים לאורך 12העונות של האנטומיה של גריי. מוזמנים לעבור על השירים ולהיזכר בכל אותם רגעים קטנים בהם ישבתם מול המרקע עם עיניים דומעות ונפרדתם מדמות שכל כך אהבתם.

מראש נציין כי הפוסט כולל בתוכו ספויירלים ככה שאם עדיין לא הגעתם לעונה 12 של הסדרה אולי כדי שתוותרו על התענוג הנוסטלגי הזה ותצאו בצורה מסודרת מהפוסט הזה.

The Fray // How to Save a Life

מתי זה קרה? עונה 2 פרק 21 

למה הוא ריגש אותנו? בסצנה הקלאסית מהעונה השנייה של האנטומיה של גריי, דרק שפרד אומר את המשפט המוכר שלו "זה אחר צהריים נפלא להציל חיים" ושולח אותנו לקליפ שמרכז את המתמחים והרופאים הצעירים שמנסים להתמודד במקביל עם מספר גדול של מקרי חירום. כמה שנים לאחר מכן השיר הופיע גם בעונה השביעית בפרק מוזיקלי שעלילתו נעה סביב תאונה דרכים שבה היתה מעורבת קאלי טורס, כאשר האנס היה זה שביצע אותו.

 

Chasing Cars // Snow Patrol

מתי זה קרה? עונה 2 פרק 27

למה הוא ריגש אותנו? שעה אחרי שדני דוקט מציע נישואין לאיזי, הוא מת כתוצאה מקריש דם בלתי צפוי. איזי (וכמובן גם אנחנו) היתה הרוסה לחלוטין והיו צריכים להזיז אותה בכוח מגופו הדומם של דוקט. לאחר מכן היא הודיעה לביילי ווובר שהיא עוזבת. זה ללא ספק אחד הרגעים הכי זכורים וטראגיים שהתרחשו בסדרה. 

 

All I Need // Mat Kearney

מתי זה קרה? עונה 3 פרק 1

למה הוא ריגש אותנו? זה היה הפרק הראשון אחרי הסיום הסופר מרגש ודרמטי של העונה השנייה של האנטומיה של גריי (דני דוקט שנפטר, איזי עזבה ובאופן כללי אווירה קודרת). הסצנה נפתחה כשאיזי שוכבת על רצפת השירותים כשהיא לבושה עדיין בשמלת הנשף המוגזמת שלה אותה לבשה כשדני מת.

 

Gary Jules // Falling Awake

מתי זה קרה? עונה 3 פרק 12

למה הוא ריגש אותנו? ג'ורג' מבין שמצבו של אבא שלו לא משתפר ושעליו לקבל את ההחלטה לנתק אותו ממכשירי ההחייאה. אחרי שראינו את ג'ורג' במשך מספר פרקים נפתח בקושי רב לאביו בנוגע ליחס השונה שתמיד הרגיש שקיבל ממנו בהשוואה לשני אחיו, הוא נפרד מאביו ברגע מרגש שלא השאיר עין אחת יבשה.

 

A Bitter Song // Butterfly Boucher

מתי זה קרה? עונה 3 פרק 15

למה הוא ריגש אותנו? בתוך כל השיגעון של האנשים הפצועים שחולצו ממעבורת שהתהפכה, מרדית' נופלת למים בזמן שהיא מנסה להציל מישהו וכמעט טובעת. הרגע הזה של האנטומיה של גריי ללא ספק הצליח לרתק אותנו מול המסך ולשמחתנו דרק שלף אותה מהמים ברגע האחרון.

 

Swans // Unkle Bob

מתי זה קרה? עונה 3 פרק 17

למה הוא ריגש אותנו? אליס גריי מתה וריצ'ארד מתיישב לידה ושופך את ליבו. באותו זמן ברחבי בית החולים איזי מתהלכת במסדרון כשהיא נעצרת לפתע ופתאום מרגישה את הנוכחות של דני דוקט לידה. אם אתם הצלחתם לצפות בסצנה הזאת מבלי להזיל דמעה אתם אנשים חזקים.

 

Keep Breathing // Ingrid Michaelson

מתי זה קרה? עונה 3 פרק 25

למה הוא ריגש אותנו? ביום של החתונה שלה, כשהיא בכלל לא בטוחה שהיא רוצה אותו, כריסטינה ננטשת על ידי ד"ר ברק, כשהיא לבושה בשמלת כלה ונמצאת בהתמוטטות עצבים בזמן שהיא צורחת על מרדית שתקרע את השמלה מעליה כי היא נחנקת. הסצנה אמנם קצת מצועצעת אבל אי אפשר להתעלם מההופעה הנהדרת והמדויקת של סנדרה הו.

 

Priscilla Ahn // Dream

מתי זה קרה? עונה 4 פרק 16

למה הוא ריגש אותנו? הניסוי הקליני של מרדית' ודרק כלל כמה רגעים מרגשים במיוחד אבל כמעט שום דבר לא היה דרמטי כמו מערכת היחסים של שני הפציינטים הצעירים שלהם, בת' וג'רמי, כאשר כמה רגעים לפני הניתוח שלהם, הם מימשו את האהבה שלהם בחדר בית החולים, בזמן שדרק ומרדית' עומדים על המשמר מחוץ לדלת.

 

Bon Iver // Blindsided

מתי זה קרה? עונה 5 פרק 12

למה הוא ריגש אותנו? איזי לא מפסיקה לראות את דני דוקט בכל מקום שהיא הולכת אליו, וזה הרגע שהיא קולטת שזה נובע מסיבה יותר רצינית מעבר ליגון ולאבל שלה. היא מבינה שהיא חולה.

 

520 Jont // Sweetheart

מתי זה קרה? עונה 5 פרק 20

למה הוא ריגש אותנו? כשהיא מחבקת ילדה קטנה וחולה סופנית, ביילי צריכה לשכנע את אביו של הילדה שהגיע הזמן לשחרר אותה. אחד הרגעים המרגשים באחת העונות הכי טובות של הסדרה "האנטומיה של גריי".

 

Turn To Stone

מתי זה קרה? עונה 5 פרק 22

למה הוא ריגש אותנו? כריסטינה ומרדית' עוזרות לאיזי להתכונן לחתונה שלה ואז מגיע הרגע המרגש שהיא נעמדת ויוצאת מכיסא הגלגלים שלה וצועדת אל עבר החופה אל אלכס.

 

Greg Laswell // Off I Go

מתי זה קרה? עונה 5 פרק 24

למה הוא ריגש אותנו? בזמן שאיזי מתמוטטת ואלכס מתווכח עם כריסטינה בכל הנוגע לשאלה האם להחיות אותה, מרדית' מגלה שהאלמוני שהגיע לבית החולים לאחר שנדרס מתחת לאוטובוס זה ג'ורג' אומאלי, כמה רגעים לפני שהוא נפטר.

 

Andrew belle // In my veins

מתי זה קרה? עונה 6 פרק 24

למה הוא ריגש אותנו? סיום העונה השישית שכלל את היורה שנכנס לבית החולים במטרה להרוג את דרק ותוך כדי רצח אנשי צוות רבים. הרגע הסופר דרמטי שהשיר הנ"ל התנגן בו היה כאשר צ'ארלס (המתמחה) דימם למוות בזמן שביילי נמצאת על ידו חסרת אונים.

 

Katie Herzig // Holding Us Back

מתי זה קרה? עונה 6 פרק 24

למה הוא ריגש אותנו? דרק עומד פנים אל מול פנים מול היורה שהגיע להרוג אותו ואנחנו כולנו בטוחים כל הזמן שהוא יצליח לצאת מהסיטואציה הזאת ללא פגע. ואז קפנר הורסת הכל והבחור יורה בדרק.

 

Brandi Carlile // The Story

מתי זה קרה? עונה 7 פרק 18

למה הוא ריגש אותנו? בפרק שכולו היה מורכב משירים שהדמויות שרו לקאלי טורס שהיתה מעורבת בתאונת דרכים, קאלי היתה בתרדמת ואריזונה ישבה לצד המיטה שלה, מתחננת שתתעורר. באותו זמן הנשמה של קאלי היתה עדה לכל המתרחש ושרה לה את השיר המקסים הזה שהצליח לגרום לנו לצמרמורת.

 

Skin // Zola Jesus

מתי זה קרה? עונה 8 פרק 9

למה הוא ריגש אותנו? כריסטינה נאלצת לספר לטדי על כך שבעלה, הנרי, מת בניתוח. טדי בהלם ולא מצליחה להאמין לה ומזדרזת לראות אותו בעצמה. כשהיא מרימה את הסדין הלבן שמכסה את גופו אנחנו שומעים את המוזיקה של השיר הבא שקרע לנו את הלב לגזרים.

 

One Two // Without You

מתי זה קרה? עונה 9 פרק 1

למה הוא ריגש אותנו? קאלי ודרק יושבים לצד מיטתו של מארק כשמנתקים אותו ממכשירי ההחייאה והוא מת. אחת האבדות הגדולות של האנטומיה של גריי.

 

Aron Wright // You Were Supposed to Be Different

מתי זה קרה? עונה 11 פרק 21

למה הוא ריגש אותנו? הרגע בו מרדית' מחליטה לנתק את דרק ממכשירי ההחייאה, לאחר שגופו לא יכל להתמודד עם הפציעות שנגרמו לו כתוצאה מתאונת הדרכים. נוח על משכבך בשלום מקדרימי.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...