זה הדבר המגניב שמעריצי האנטומיה של גריי עשו כדי להשאיר את אריזונה ואפריל בסדרה

צמד השחקניות האהובות של הסדרה האנטומיה של גריי קיבלו מחווה מרגשת במיוחד ממעריצים שלא מוכנים שהן יעזבו את הסדרה.

כל מי שהתמכר לסדרה האנטומיה של גריי כבר סביר להניח שמכיר את הדמויות כאילו מדובר בבני המשפחה שלו. לפעמים הדמויות מעצבנות אותנו בבחירות והחלטות שהן עושות בחיים שלהם אך בסופו של דבר, ממש כמו אח/ות אהובים, אנחנו מקבלים אותם כמו שהם ומחוברים אליהם רגשית. אבל לצערנו בסדרה האנטומיה של גריי, מדי פעם יש ריענון בצוות השחקנים של הסדרה, דבר שלעיתים גורם לנו להתקף זעם כשאנחנו מגלים כשלוקחים לנו דמות אהובה (ראו ערך – דרק, ג’ורג’, כריסטינה, איזי, מארק סלואן, לקסי גריי ועוד רבים וטובים).

רק לאחרונה התבשרנו שלא פחות משתי דמויות מרכזיות שכיכבו בסדרה כבר המון עונות ייפרדו מאיתנו, מדובר כמובן על ד”ר אריזונה רובינס (ג’סיקה קאפשו) וד”ר אפריל קפנר (שרה דרו) אשר שתיהן נחשבות לדמויות אהובות וכעת הן צריכות לרענן את קורות החיים ולחפש עבודה חדשה (אנחנו כמובן לא ממש דואגים להן).

הנה דוגמה נהדרת לכמה אפשר להתחבר לדמויות מהסדרה ומה מוכנים לעשות על מנת להשאיר אותם על המסך,  הסיפור המשעשע הזה קרה לפני מספר ימים כאשר קבוצת מעריצות של הסדרה גייסו מעל 1000$ באתר go fund me על מנת לשכור מטוס שיטוס מעל סט הצילומים של הסדרה עם שלט שכתוב בו – “We love Sarah Drew and Jessica Capshaw” שתומך בשתי השחקניות האהובות. המטרה שלהן היתה לגרום למפיקים להבין כמה אוהבים את הדמויות הללו ואולי ככה הם יגרמו להם לחזור מההחלטה המעצבנת הזאת.

הבנות שיזמו את גיוס הכספים אכן קיבלו את הסכום שהם היו צריכות על מנת לממן את המטוס ואתם יכולים לראות את התמונה שלו, יחד עם ההקדשה שהן כתבו בשלט, בציוץ ששרה דרו (קפנר) העלתה לחשבון הטוויטר שלה:

והנה גם הציוץ של ג’סיקה קאפשו שנכחה שם באותו זמן

 

לצערנו נראה לעת עתה שהקמפיין המרגש משהו של המעריצים להשארת קפנר ואריזונה לא עבד אבל סחתיין על ההשקעה. מוזמנים לענות על הסקר שלנו בנוגע לעזיבה של קפנר ואריזונה. איזו דמות תחסר לכם יותר?

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק