סבתא הילדה איבדה את המפתחות, הולנד התגייסה לעזור

ביצרנית המכוניות רנו, סניף הולנד, ביקשו למצוא דרך מוצלחת ויעילה לקדם ולהגדיל את כוחו של עמוד הפייסבוק של הרכב הפופולארי. אז ישבו, וחשבו, ושכרו משרד פרסום, ובסופו של יום נולד קמפיין פייסבוק מיוחד ומקורי, שהצליח הרבה מעבר לציפיות.

במסגרת הקמפיין הוצג לגולשים סיפור מרגש. סבתא הילדה, היא הולנדית מעבר לגיל הפנסיה, שמחזיקה ברכב מסוג רנו 4 מזה שנים. היא מאוהבת ברכב שלה, אך עקב גילה ומצבה הבריאותי החליטה שלא תנהג יותר. ומה יעלה בגורל הרכב? טוב ששאלתם. אחד הגולשים יזכה להיות הבעלים הבא של אחד מדגמי הרכב הכי פופולאריים מאז שנות השישים ועד לשנות התשעים המוקדמות. אולם יש בעיה אחת קטנה בכל הסיפור הזה. הילדה לא מוצאת את המפתח לרכב.

ברנו הפכו את ביתה של הילדה לאפליקציה המדמה את הבית בתלת מימד וקראו לגולשים לתייג את עצמם במקום בו נראה להם הכי סביר שהילדה איבדה את מהפתחות. מאחורי הספה, בארון, במגירה או בכל מקום אחר שנראה היה להם הגיוני. כמובן, הגולש שימצא עבור הילדה את צרור המפתחות האבוד, יזכה לקחת איתו הביתה את הרנו החביבה שלה.

כאמור, הקמפיין הפך להצלחה גדולה והפעילות סחפה אחריה גולשים רבים. קרוב ל 15 אלף גולשים תייגו את עצמם בתמונה הפאנורמית של ביתה של הילדה. ועמוד הפייסבוק של רנו שצבר עד תחילת הקמפיין כשלושים אלף אוהדים, הכפיל את כוחו. צפו בסרטון המשעשע המתאר את הקמפיין המוצלח מרגע אובדן המפתחות, ועד שגולש אחד בר מזל, זכה לבקר את הילדה, להגיע במונית, ולחזור הביתה עם רנו 4 חדשה-ישנה. מקסים!


לייק לפטריה בפייסבוק