פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אמן גרפיטי מצייר סביב הומלסים ברחוב את החלומות שלהם (תמונות)

אמן רחוב אנונימי המכנה את עצמו skid robot העלה לאחרונה לחשבון האינסטגרם שלו סדרת יצירות אמנות רחוב שמציגה את החלומות ומשאלות ליבם של אלה שכמעט ולא נותר להם דבר. מדובר בסדרת צילומים של הומלסים החיים ברחובות הקשים של L.A. מסביב לכל אחד מהומלסים שצילם הוא יצר גרפיטי מרגש, המייצג את החלום של אותו חסר בית, כפי שהוא מצטייר בדמיונו של האמן.

סדרת התמונות נוצרה במטרה למשוך תשומת לב של הגולשים והציבור לחסרי הבית, שמרבית האנשים פשוט לא שמים לב אליהם ושוכחים שבסופו של יום, מדובר בבני אדם ממש כמותם שהמזל לא האיר להם פנים.

הציורים סביב ההומלסים נועדו להדגיש את המאבק היומיומי שלהם והחוסר שיש להם בחייהם כאשר כל שנותר להם זה לחלום. הציורים חושפים לעיני העוברים ושבים את הצרכים, הרצונות והחלומות שלהם, שלרוב מסתכמים במיטה חמה, מקום סגור לישון בו וקמצוץ של אושר.

סדרת התמונות הזו ללא ספק גורמת לנו להודות על כך שיש לנו קורת גג מעל ראשנו ומעוררת סוג של סימפטיה ומודעות להומלסים שגרים ברחובות הקרים. האמן מדגיש שהוא אינו מנסה ללעוג למצב העגום של אותם אנשים, אף על פי שלעיתים יחלק מהצילומים נראים מעט הומוריסטיים, אלא משתדל למשוך תשומת לב לבני אדם שלרוב אינם מקבלים כל התייחסות מהסביבה. מקסים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...