טריקים שתוכלו לעשות עם Google

נתקלתי לאחרונה על הקיר שלי בטריק ה do a barrel roll ,  אם כותבים את זה בשורת החיפש של גוגל המסך עושה סיבוב…  אהבתי והחלטתי לתת לכם עוד כמה טריקים מעניינים שתוכלו לעשות עם הגוגל שלכם :)

טוב, אז הטריק הראשון והמגה מגניב נקרא “Gravity” – כיתבו בשורת החיפוש Google Gravity ותבחרו ב’יותר מזל משכל’ במקום האנטר המסורתי :)
מה שאתם צריכים לראות זה שהמסך שלכם איבד את כוח המשיכה ונפל למטה…  החלק הכיפי זה לתת לחיצה ארוכה על אחד העצמים במסך ולהתחיל להעיף דברים באויר,  עוד משהו נחמד זה לכתוב בשורת החיפוש משהו ולראות אותו נופל.  לדוג’ כתבתי ‘פטריה’ וראו איזה פלא מה קרה

 

 

הקטע החמוד השני במספר הוא – Pacman ,  כחלק מפעילות הדודל של גוגל בכל יום כאשר אתם נכנסים לגוגל אתם רואים לוגו חדש,  אחד הלוגואים הקלאסיים שנשארו הוא הלוגו של פקמן בו אתם יכולים ממש לשחק בפקמן שמעוצב לפי הלוגו של google ,  אחד החמודים והמומלצים,  עליכם לכתוב בשורת הכתובת – google.com/pacman משם תגיעו לדודל של גוגל המוקדש למשחק הפקמן. הרמה שלו לא הכי פשוטה, תנסו ותהנו!

 

 

הפעלול השלישי הוא אחד היפים – Flight simulator –  מדובר על חוויית טיסה במטוס שאתם תבחרו, כאן תצטרכו להיכנס ל google Earth , לאחר שתפעילו ותיכנסו יש לבחור באופציה – ‘כלים’ – ‘היכנס לסימולטור טיסה’ ,  לאחר מכן תיכנסו לטיסה מעל הלוקיישן שתבחרו.  קצת קשה בהתחלה לתמרן את המטוס אבל ברגע ששולטים בו כמו שצריך זו חוויה מדהימה שמשדרגת את השימוש בgoogle Earth פי כמה וכמה.

 

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק