העגלה המטורפת הזאת היא חלומו הרטוב של כל הורה (וידאו)

אומרים שדברים טובים באים באריזות קטנות. לעיתים, ניתן להטיל ספק באמינות הביטוי הזה, אלא שבמקרה של עגלת התינוקות המטורפת הזאת, הוא כנראה מעולם לא היה נכון יותר. הבחור בסרטון הבא, מומחה מוצרי ילדים ומי שמכנה את עצמו The Baby Guy, פרסם אתמול בעמוד הפייסבוק הפופולארי שלו סרטון שצילם במהלך ביקור ברשת מוצרי התינוקות והילדים האמריקאית GoodBaby, בו מציגה ג’וליה, אחת העובדות בחנות, את עגלת התינוקות הקומפקטית בעולם.

העגלה, שזכתה לשם Pockit, נראית כמו עגלת טיולים סטנדרטית, אולם כפי שתראו בסרטון, יש לה תכונה מופלאה ביותר – בלחיצה אחת פשוטה, היא מתקפלת לגודל מיניאטורי, חלומו הרטוב של כל הורה לתינוקות קטנים. את העגלה, המתאימה לילדים בגילאי חצי שנה עד גיל 3, ניתן לקפל בשתי צורות שונות, כשהצורה המיניאטורית יותר (שתי הדרכים פשוטות לביצוע באותה המידה) מביאה את העגלה לגודל של 33*19*38 ס”מ בלבד, גודל שיכול להתאים למזוודת טרולי, לתאי האחסון במטוס, באוטובוס או ברכבת בתא המטען באוטו ובעצם, כעט בכל חור פנוי.

The new Pockit Stroller from GB Child USA. The smallest stroller fold in the world. #abckids15

Posted by TheBabyGuyNYC on Sunday, October 18, 2015

 

היחידות הראשונות של העגלה כבר נחטפו במכירה המוקדמת באתר החברה, אך על פי העדכון המופיע בו המלאי אמור להתחדש בסוף החודש וניתן להזמין את העגלה במכירה מוקדמת. אם אתם ממש בעניין, המחיר עומד על 142 דולרים בלבד (קצת פחות מ-600 ₪), בהחלט מחיר לא רע, גם אם כוללים את דמי המשלוח.

לייק לפטריה בפייסבוק