קשה לכם לקום בבוקר? כך תתחילו את היום בצורה האופטימלית

אז מה הדרך האופטימאלית ומה יעזור לנו להתחיל את היום עם תחושה רעננה? הנה 5 טיפים שתוכלו לאמץ כבר מחר בבוקר

סדר הפעולות בבוקר יקבע איך ייראה המשך היום. אם אתם רוצים להרגיש בריאים וחיוניים יותר, יש לפחות 5 טיפים שיכולים להשיג את המטרה:

קשה לכם לקום בבוקר
קרדיט: pexels.com

שתו תה ירוק

שתיית תה ירוק מסייעת לחילוף חומרים ומגבירה את החיוניות. בניגוד לקפאין שלא מתאים לכל אחד ואסור לנשים בהריון, התה לא מגביל אותנו ויש לו שורה ארוכה של סגולות רפואיות.

מעבר לכך, אפשר להגיש את התה לבד כדי להשיג תחושת שובע או יחד עם ארוחת בוקר מזינה. הכי חשוב שהתה יהיה חלק מהתפריט היומי וככל שנשתה אותו מוקדם יותר כך עולה הסיכוי להתחיל את היום בצורה נעימה ומרגיעה.

שימו שעון מעורר אחד ומקסימום שניים – אבל בלי “נודניקים”

הטעות הנפוצה היא לחשוב שצריך להפעיל כמה שיותר שעונים מעוררים ותכונות של “נודניק” כדי להתעורר. האמת היא שמחקרים מראים שמי שמתעורר עם יותר משעון מעורר אחד או מקסימום שניים עלול לחוות מצוקה, בעיקר בדקות הראשונות של הבוקר.

אז מה הפתרון? שמים שעון מעורר אחד לשעה המתאימה שבה רוצים לקום. אם עדיין מתקשים להתעורר, אפשר לשקול להיכנס למיטה מוקדם יותר. בכל מקרה, צריך להפחית את הסטרס בבוקר והדרך לשם עוברת במינימום שעונים מעוררים.

הקפידו לאכול ארוחת בוקר קלה

ארוחת בוקר קלה תעניק לכם את תחושת הרעננות שאתם מחפשים, אך לא תכביד על הבטן ועל מערכת העיכול. הקפידו לשלב בתוך ארוחת הבוקר סיבים תזונתיים וגוונו אותה אחת לכמה ימים על מנת שלא להרגיש שעמום.

כמו כן, ניתן להכין ארוחת בוקר עם שייק פירות ולקחת אותו בדרך לעבודה. כך משלימים את הארוחה באופן טבעי ומגיעים רעננים למשרד.

התמתחו

לדברים הקטנים יש השפעה גדולה על התחושה שלנו במהלך היום – כמו למשל פעילות גופנית בשעות הבוקר. הבעיה היא שלרובנו אין זמן פנוי לצאת לריצה, לכן מה שכדאי לעשות הוא להתמתח.

מתיחה קלה מול המראה ובמטבח אמורה לעשות את העבודה. מלבד השחרור המיידי, היא תפיג מתחים ותעזור בשמירה על גוף בריא ועירנות.

הכינו את התלבושת כבר ביום שלפני

החדשות הטובות הן שאפשר לשפר את ההתעוררות בבוקר כבר ביום שלפני. לא מאמינים? נסו להכין את התלבושת ותראו איך זמן יקר נחסך.

לסיכום, רבים מתקשים להתעורר בבוקר גם אחרי לילה ממושך יחסית של שינה. בפועל, לא תמיד מספר שעות השינה או משך הזמן שעובר מהרגע שבו נכנסים למיטה ועד שנרדמים הם אלו שקובעים איך ייראה המשך היום. הסוד הוא לאמץ סדר פעולות מומלץ ולזכור ששלב ההתארגנות הוא קריטי לתפקוד במהלך היום.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק