פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אוהבים ספורט? כך תשדרגו את האימון עם אוזניות איכותיות

מוזיקה היא אמצעי יעיל להגברת ביצועים במהלך פעילות ספורטיבית. כיום ניתן לשלב אותה גם בריצה, הליכה ורכיבה על אופניים – וכל מה שצריך בשביל זה הוא זוג אזניות

ספורט ומוזיקה מאז ומעולם היו בלתי נפרדים. למרות שאמצעים אלקטרוניים להשמעת מוזיקה הם המצאה של העת המודרנית, בני האדם נעזרו בה לשיפור ביצועים גם בדרכים מסורתיות יותר כמו שירה, תיפוף או כלי נגינה מאולתרים. עם זאת, כיום הסטנדרטים כמובן הרבה יותר גבוהים ויש גם כלים שמאפשרים לכל אחד ואחת מאתנו להאזין למוזיקה מועדפת תוך כדי מגוון רחב של פעילויות ספורטיביות.

מלבד הנאה אישית, יש סיבות ביולוגיות להאזנה למוזיקה במהלך אימון גופני. המוזיקה מעודדת אותנו להמשיך להתאמץ, היא מציבה בפנינו רף והיא מעניקה תחושת סיפוק. בעזרת המוזיקה קל יותר להתגבר על קשיים והיא יוצרת ניתוק מסוים וחיוני בינינו לבין הסביבה, כך שנוכל להתרכז ולעמוד ביעדים. בנוסף, מוזיקה מאפשרת לשדרג את האימון בלי לפגוע בטווח התנועה וזאת בעיקר תודות לאוזניות.

כך תשדרגו את האימון עם אוזניות איכותיות
קרדיט: Pexels.com

איך מתאימים את האוזניות לאימון?

אוזניות מתאימות בעיקר לפעילויות גופניות שאותן מבצעים לבד ובהן ריצה, הליכה ורכיבה על אופניים. במקביל, יש כאלה שמשתמשים באוזניות בחדרי כושר או באימונים פרטיים עם מכשירים. התנאי היחיד לניצול היתרונות של האוזניות הוא בחירה נכונה שלהם על סמך פרמטרים אובייקטיביים.

קודם כל, כדאי לבחור אוזניות שמתאימות לפעילות ספורטיביות. אלו יהיו בדרך כלל אוזניות אלחוטיות שאינן מפריעות לתנועה ומתחברות למקור ההשמעה של המוזיקה באמצעות טכנולוגיית בלוטוס. האוזניות גם צריכות להתלבש היטב על האוזן כדי לא לזוז במהלך התנועה ולא להיפגע לאחר הזעה.

יש כמה סוגים עיקריים של אוזניות שיכולות להתאים לשימוש תוך כדי פעילות ספורטיבית. הסוג הראשון הוא של אוזניות בתוך האוזן שהרמקולים שלהן זמינים בתצורה של מבנה כפתורי. מנגד, הסוג השני גם הוא מייצג אוזניות בתוך האוזן אך כאן המבנה מוחדר לתעלת האוזן. לשם השוואה, אוזניות קשת ועל האוזן ואפילו אוזניות קשת אלחוטיות פחות מתאימות לאימון גופני כי הן לא נוחות ואף מסרבלות את טווח התנועה.

מה המפרט הטכני של אוזניות לאימון גופני?

אוזניות שמתלבשות בהתאם לצורה של האוזן הן הפתרון האידיאלי עבור חובבי פעילות גופנית. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא בהכרח מדובר באוזניות יקרות יותר כי יש המון דגמים במבנים שונים. בנוסף, כדאי לנצל את ההזדמנות של השוואה בין האוזניות ולבחון את התכונות שלהן.

אוזניות לפעילות ספורטיבית יהיו כאלה שבעוצמת ההגברה או ההנמכה שלהן אפשר לשלוט מרחוק, בקלות ובאופן בטיחותי. מבחינת מפרט טכני, רצוי לוודא שהסוללה של האוזניות חזקה ושהיא מספיקה ל-2-3 שעות לפחות. אם מדובר באוזניות שנטענות בתוך קופסא ייעודית, צריך לדאוג שהן מאוחסנות בתוכה היטב כדי למנוע אובדן.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...