ככה עושים מהפיכה: גולן טלקום חוגגת מאה אלף לקוחות

בחודשים האחרונים אנו עדים למהפיכת תקשורת של ממש במדינת ישראל בכל הנוגע לחשבוניות הסלולאר שלנו. גולן טלקום, היא אחת החברות החדשות האחראיות למהפיכה, המציעות חבילות שיחות, SMS וגלישה ללא הגבלה במחיר המצחיק של עד 100 ש”ח. החברות הגדולות והותיקות  אורנג, סלקום ופלאפון, זילזלו תחילה במהלך של משרד התקשורת ולא האמינו שהלקוחות יעברו בקלות כזאת לחברה חדשה שאינם מכירים, ואין לה אסמכתא בשטח לשירות מהימן ואיכותי. אולם, בפועל, עם ישראל לקח את ההזדמנות בשתי ידיים, והנה אנו מתבשרים כי בגולן טלקום ניידו לאחרונה את הלקוח המאה אלף אליהם לחברה.

כדי לחגוג את המאורע, הפיקו בגולן טלקום סרטון יוטיוב משעשע למדי, בו הם מציינים את המאורע, ומבקשים לברך את הלקוח המאה אלף. לצורך כך, גוייס מנכ”ל החברה והבעלים בכבודו ובעצמו, מיכאל גולן המככב בסרטון הויראלי. בסרטון נראה גולן מביט בצג המחשב שלו המדווח לו בלייב על העלייה בכמות הלקוחות ולכשמגלה כי נחצה קו מאה אלף הלקוחות הוא ממהר לבשר זאת לעובדים המאושרים, ומחליט לברך באופן אישי את הלקוח המאה אלף.

על פניו, אין שום דבר מיוחד בסרטון הזה, אולם אם מביטים מעט יותר לעומק, ניתן לזהות את המאפיינים המבדילים את גולן טלקום מענקיות הסלולאר המוכרות. הסרטון קליל ומלא ברוח צעירה ובניגוד לסרטוני הפרסומת של החברות הגדולות הוא אינו פומפוזי ונראה כמו סרטון ביתי לכל דבר. מנכ”ל החברה מרשה לעצמו להשתטות ובאחת הסצינות המצחיקות יותר, יוצא ממשרדי החברה ועולה על אופניים כדי להגיע ללקוח המאושר, תוך שהוא מניח בסלסלת האופניים את המעטפה המיועדת ללקוח. נסו לדמיין לעצמכם את מנכ”ל סלקום ניר שטרן, או את חיים רומנו מנכ”ל אורנג’ עושים את אותו הדבר בפרסומת משלהם? אין שום סיכוי.

אלמנט נוסף שגרם לי להתלהב מהסרטון הוא העובדה שעל אף חגיגת המאה אלף, לא נרשמה בסרטון אוירת כוחניות וכסף. למה הכוונה? אם בסלקום או באחת החברות הגדולות היו מפיקים סרטון החוגג מספר עגול וגדול של לקוחות, סביר להניח שאותו הלקוח היה זוכה להפקת ענק בסופה היה מקבל גם פרס מרשים, כמובן לעיני המצלמות, תוך שהוא לוחץ יד לנציג החברה שמצידו היה מספק נאום מרגש על כמה החברה עושה הכל למען לקוחותיה ושביעות רצונם.

לעומת זאת, בסרטון של גולן טלקום כל השמחה וההתרגשות היא כנה ואמיתית. המנכ”ל מגיע אל הלקוח המופתע, מבשר לו שהוא הלקוח המאה אלף, מוסר לו את המעטפה עם כרטיס הסים ולוחץ את ידו. הלקוח, שלא מבין בדיוק מה מתרחש מחכה לבשורה המשמחת הנוספת שתבשר לו על התמורה שייקבל עבור ההישג הנהדר הזה, אך השניות חולפות ובשורה כזאת אינה מגיעה. מיכאל גולן בסה”כ רצה להגיד תודה. והתוצאה היא סצנה משעשעת במיוחד.

בגולן טלקום מזמינים אתכם להפסיק להיות פראיירים, ואתם מוזמנים לבחור באיזו חברה לעשות את זה. אם אתם עדין מזניחים את החשבונית שלכם, והיא עולה על 100 ש”ח, סימן שאתם עושים משהו לא בסדר וכדאי לכם להתעורר. קליק לביקור באתר גולן טלקום.

לייק לפטריה בפייסבוק