מתלבטים? אלוהים יגיד לכם למי להצביע

מחר, אם ירצה השם, תתקיימנה הבחירות לכנסת. פחות מ-24 שעות לפני פתיחת הקלפיות ועושה רושם כי אזרחים רבים עדין לא החליטו אלו אותיות ישלשלו אל הקלפי הקרובה למקום מגוריהם. על פי הסקרים, אחוז הקולות המתלבטים נע בין 15 ל-20, אחוז גבוה לכל הדעות. במהלך החודש האחרון כבר נתקלנו בכמה אפליקציות שונות המנסות לעזור לכם להחליט למי להצביע באמצעות סדרת שאלות, כשהבולטת מביניהן היא “מצפן הבחירות” של המכון הישראלי לדמוקרטיה.

למזלו של צוות הפטריה, אתמול בשעת אחר הצהריים מאוחרת, התגלה אליו אלוהים בכבודו ובעצמו ובישר לנו על אפליקציה חדשה, פשוטה ומשעשעת בשם “השאלון” שתעזור לנו ולכם להכריע עבור מי להצביע בבחירות. האפליקציה בודקת את מידת העניין שלכם במספר פרמטרים פוליטים חשובים כמו ביטחון, חרדים, כלכלה וכמובן פורנו. בהתאם לנתונים הללו ובתוספת ההכרזה שלכם על המפלגה אליה חשבתם להצביע, תבשר לכם האפליקציה לאיזה מפלגה תצביעו. אדיוטי, מטופש, מבריק.

השאלון של יהוה 1

על פיתוח האפליקציה אחראי אלוקים, פיס אוף קייק עבור מי שכבר ברא עולם שלם בעברו, והיא כמובן עוד גימיק שבסה”כ קורא לכם, האזרחים הפשוטים, אלה שעשויים בשר ודם לגשת לקלפי ולהצביע, שהרי אם אלוקים ציווה לעשות כך, מי אתם שתדרכו עליו? אגב, כפי שתשימו לב בשאלון, אלוקים כנראה לא בעד לגליזציה, ולא מתרשם מהקמפיין המוצלח של מפלגת ארץחדשה. קונספירציה? לאלוקים הפתרונים.

קליק כאן לביקור באפליקציה. קליק כאן לביקור בבית המקדש.

השאלון של יהוה 2

השאלון של יהוה 3

לייק לפטריה בפייסבוק