אדיר: “סימולטור העז” הוא הדבר הכי הזוי ומצחיק שראיתם היום

לעולם האינטרנט יש מעין פטיש מוזר לעיזים. רק לא מזמן שיגעה את הרשת תופעת העז הצורחת שהשתלטה על כל חלקה טובה, והנה, מגיע לפתע הטריילר האדיר וההזוי הזה. הסרטון, שגרף כבר מעל 2 מליון צפיות, מציג בהילוך איטי את סדרת ההתרחשויות שהובילו לאימייג’ הראשון המופיע בו – עז המרוחה על הדשא לאחר שעברה תאונה. כדי שלא נהרוס יותר מזה, זה הזמן לצפות בסרטון ואז להמשיך לקרוא.


לפני שאתם נחרדים מהתמונות הקשות, עליכם לדעת כי מדובר בסה”כ בטריילר למשחק מחשב חדש בשם Goat Simulator, המשחק הראשון אי פעם שיגרום לכם לראות את העולם מנקודת המבט של עז. המשחק הזה, שיושק ב-1 באפריל, מזכיר קצת את GTA ובגדול, המטרה שלכם בתור עז היא די פשוטה: ליצור הרס וחורבן בכל מקום אליו תגיעו, ולבור על מעשי הוונדליזם שלכם כמה שיותר נקודות.

תחילה, היינו בטוחים כי מדובר במתיחה כלשהי, אך לאחר שנברנו בעניין גילינו כי מדובר ככל הנראה במשחק אמיתי לגמרי אותו יצר סטודיו בשם Coffee Stain Studios. בסרטון הבא שפורסם בעמוד הפייסבוק של הסטודיו, מעניק לנו אחד מהמפתחים של המשחק הצצה של כמה דקות למשחק הקורע, והאמת, הוא נראה אדיר, ואני כבר לא יכול לחכות לקחת את העז הזאת לסיבוב דאווין בשכונה. לשם הבהרה, מדובר כמובן במשחק הומוריסטי ואף עז לא נפגעה במהלך יצירת המשחק.

סקרנים? כך נראה המשחק:


לייק לפטריה בפייסבוק