פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת ביקשה מהגולשים לשפץ בפוטושופ את התמונה עם בת הזוג שלה וזה מה שקרה

לפני ארבעה ימים, פרסמה אחת הגולשות באתר שיתוף התמונות הפופולארי בעולם imgur, את התמונה הבאה שלה ושל בת הזוג שלה, והוסיפה לצידה בקשה קטנה: "שלום! זו תמונה שלי ושל החברה שלי. תהיתי אם מישהו מכם יוכל לערוך את הרקע באמצעות פוטושופ ולגרום לה להיראות כאילו אנחנו מסתכלות על נוף אחר כמו הים, או כל רעיון אחר שהוא לא דשא צהוב. אין לי איזה סיפור עצוב לצרף לתמונה. אני רק מקווה שיש שם מישהו עם מעט זמן פנוי שיוכל לעזור לי, סתם לשם השעשוע".

זוג בנות פוטושופ 1

אלא שכאן, העניינים תפסו טוויסט משעשע במיוחד. הגולשים, כפי שכבר קרה לא מעט פעמים בעבר, תפסו טרמפ על הבקשה של הגולשת המכנה את עצמה Atova, והחלו לבצע אינסוף מניפולציות פוטושופ מצחיקות ויצירתיות במיוחד על התמונה של בנות הזוג. כמובן, כפי שאתם כבר מנחשים, הגולשים היצירתיים לא הסתפקו בשינויים מינוריים של הרקע ודאגו להציב את השתיים בשלל סיטואציות משעשעות ומנותקות לחלוטין מהמציאות.

זוג בנות פוטושופ 2

בהמשך, עדכנה Atova את הטקסט בתמונה שלה, והודתה לגולשים על מאות התמונות שיצרו עבורה: "אלוהים אדירים אנשים! התעליתם על עצמכם לגמרי! הפרופיל שלי באתר קיים רק שנה, אבל אני עוקבת אחריו המון זמן ולכן כן, ידעתי בדיוק למה אני מכניסה את עצמי עם הבקשה שלי. ידעתי שזה יהיה מבדר וחשבתי שאולי חלק קטן מכם יהיו רציניים לגבי העניין. תודה לכולכם, עשיתם לי את השנה וכל אחד מביצועי הפוטושופ שלכם מדהים בעיני. אתם פשוט תותחים!". הנה כמה דוגמאות נבחרות מתוך מאות גרסאות הפוטושופ הערוכות של התמונה המקורית.

זוג בנות פוטושופ 3 זוג בנות פוטושופ 4 זוג בנות פוטושופ 5 זוג בנות פוטושופ 6 זוג בנות פוטושופ 7זוג בנות פוטושופ 34 זוג בנות פוטושופ 8 זוג בנות פוטושופ 9 זוג בנות פוטושופ 10 זוג בנות פוטושופ 11 זוג בנות פוטושופ 12 זוג בנות פוטושופ 13 זוג בנות פוטושופ 14 זוג בנות פוטושופ 16 זוג בנות פוטושופ 17 זוג בנות פוטושופ 18 זוג בנות פוטושופ 21 זוג בנות פוטושופ 22 זוג בנות פוטושופ 23 זוג בנות פוטושופ 24 זוג בנות פוטושופ 25זוג בנות פוטושופ 36 זוג בנות פוטושופ 26 זוג בנות פוטושופ 28 זוג בנות פוטושופ 29 זוג בנות פוטושופ 30 זוג בנות פוטושופ 32 זוג בנות פוטושופ 33 זוג בנות פוטושופ 35

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...