הבחורה הזאת ביקשה מהגולשים לשפץ בפוטושופ את התמונה עם בת הזוג שלה וזה מה שקרה

לפני ארבעה ימים, פרסמה אחת הגולשות באתר שיתוף התמונות הפופולארי בעולם imgur, את התמונה הבאה שלה ושל בת הזוג שלה, והוסיפה לצידה בקשה קטנה: “שלום! זו תמונה שלי ושל החברה שלי. תהיתי אם מישהו מכם יוכל לערוך את הרקע באמצעות פוטושופ ולגרום לה להיראות כאילו אנחנו מסתכלות על נוף אחר כמו הים, או כל רעיון אחר שהוא לא דשא צהוב. אין לי איזה סיפור עצוב לצרף לתמונה. אני רק מקווה שיש שם מישהו עם מעט זמן פנוי שיוכל לעזור לי, סתם לשם השעשוע”.

זוג בנות פוטושופ 1

אלא שכאן, העניינים תפסו טוויסט משעשע במיוחד. הגולשים, כפי שכבר קרה לא מעט פעמים בעבר, תפסו טרמפ על הבקשה של הגולשת המכנה את עצמה Atova, והחלו לבצע אינסוף מניפולציות פוטושופ מצחיקות ויצירתיות במיוחד על התמונה של בנות הזוג. כמובן, כפי שאתם כבר מנחשים, הגולשים היצירתיים לא הסתפקו בשינויים מינוריים של הרקע ודאגו להציב את השתיים בשלל סיטואציות משעשעות ומנותקות לחלוטין מהמציאות.

זוג בנות פוטושופ 2

בהמשך, עדכנה Atova את הטקסט בתמונה שלה, והודתה לגולשים על מאות התמונות שיצרו עבורה: “אלוהים אדירים אנשים! התעליתם על עצמכם לגמרי! הפרופיל שלי באתר קיים רק שנה, אבל אני עוקבת אחריו המון זמן ולכן כן, ידעתי בדיוק למה אני מכניסה את עצמי עם הבקשה שלי. ידעתי שזה יהיה מבדר וחשבתי שאולי חלק קטן מכם יהיו רציניים לגבי העניין. תודה לכולכם, עשיתם לי את השנה וכל אחד מביצועי הפוטושופ שלכם מדהים בעיני. אתם פשוט תותחים!”. הנה כמה דוגמאות נבחרות מתוך מאות גרסאות הפוטושופ הערוכות של התמונה המקורית.

זוג בנות פוטושופ 3זוג בנות פוטושופ 4זוג בנות פוטושופ 5זוג בנות פוטושופ 6זוג בנות פוטושופ 7זוג בנות פוטושופ 34זוג בנות פוטושופ 9זוג בנות פוטושופ 10זוג בנות פוטושופ 11זוג בנות פוטושופ 12זוג בנות פוטושופ 13זוג בנות פוטושופ 14זוג בנות פוטושופ 16זוג בנות פוטושופ 17זוג בנות פוטושופ 18זוג בנות פוטושופ 25זוג בנות פוטושופ 36זוג בנות פוטושופ 29זוג בנות פוטושופ 32זוג בנות פוטושופ 33זוג בנות פוטושופ 35

לייק לפטריה בפייסבוק