פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה גילה שחברתו בוגדת בו אז הוא ארגן לה הפתעה שהיא לעולם לא תשכח

לגלות שבן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם זו אף פעם לא חוויה סימפטית במיוחד. לרוב, קשה לשמור בבטן תגלית מכאיבה שכזאת והעסק מתפוצץ באופן מיידי, אלא שקייל בוגס, בחור אמריקאי שגילה לאחרונה שהחברה שלו בוגדת בו, בחר לטפל בעניינים בצורה קצת שונה, עם נקמה מתוקה שתביך אותה ותשיב לה כגמולה לעיני כל העולם.

לאחר שנודע לו דבר הבגידה, החליט בוגס להמתין ליום האהבה, וארגן לה הפתעה מיוחדת, כזאת שהיא לא תשכח עוד הרבה זמן. כמובן, החבר הנבגד דאג לתעד את ההפתעה בווידאו כדי להשלים את מלאכת ההשפלה.

בסרטון שעלה בימים האחרונים לפייסבוק, מוביל קייל את חברתו, אנה מילר, אל תוך ביתו כשעיניה מכוסות. הוא אוחז בידה ומבקש ממנה לא להציץ מבעד לכיסוי העיניים. כשהשניים מתיישבים בחדר, הוא מורה לה להסיר את כיסוי העיניים והיא רואה להפתעתה שפיזר ברחבי החדר עלי כותרת של ורדים באווירה הרומנטית של יום האהבה. אלא שהסרטון מקבל טוויסט מפתיע כאשר בוגס מבקש ממנה לשים שוב את כיסוי העיניים כי יש לו הפתעה קטנה ש"כנראה תגרום לה לכעוס עליו".


כשהיא מסירה שוב את כיסוי העיניים קייל מגיש לה תיקייה עם צילומי מסך של התכתבויות שלה מאתר ההיכרויות  שמעידים על כך שבגדה בו. מסתבר שקייל יצר פרופיל פיקטיבי באתר היכרויות ופנה אליה על מנת לבדוק האם היא עדיין "בשוק" ולמרבה ההפתעה ענתה לו וכמו כן כתבה שהיא פנויה ושאין לה מזל עם גברים, בנוסף היא גם קבעה להיפגש עם הפרופיל הפיקטיבי שיצר.

הבחורה המופתעת לא ביזבזה זמן ובזמן שקייל צועק עליה שתעוף מהדירה שלו ומודיע לה שהוא עומד להפוך אותה לכוכבת יוטיוב, קמה והסתלקה מהמקום תוך שניות ספורות כשהיא נראית כמי שמודה באשמה ומקבלת את כל העניין בהבנה. כמו שאתם מבינים, קייל עמד במילה שלו ואכן העלה את הסרטון המשפיל ליוטיוב ולפייסבוק שם צבר מיליוני צפיות והפך ויראלי ברחבי העולם.

אנחנו אמנם לא מכירים את הפרטים הקטנים של הסיפור ולכן קשה לנו לקחת צד בו, אבל לא נתפלא עם בוגס יגלה בקרוב בתיבת הדואר שלו כתב תביעה עצבני על הוצאת דיבה ולשון הרע. שיהיה לשני הצדדים בהצלחה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...