פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסרט הקצר הזה ירגש כל מי שאי פעם התבייש בהורים שלו

המלצת הצפיה שלנו לסוף השבוע הזה הוא סרט סינגפורי קצר בשם “המתנה” שמצליח להכניס סיפור שלם ולא מעט דרמה לתוך שבע דקות בלבד. למה שסרט קצר שצולם בסינגפור הרחוקה יעניין אתכם, אתם שואלים? ובכן, כי אם אי פעם כעסתם על ההורים שלכם על משהו שהם עשו כשהייתם ילדים או אם ההתנהגות שלהם הביכה אתכם – אתם תזדהו עם הקטע הזה בקלות.

 הסרט מתחיל עם ילד שאומר את המשפט “לא אהבתי את אבא שלי” וממשיך בכך שהוא מגולל את סיפור חייו, שהולך בערך כך: אבא שלו היה קשוח, עני, לא פינק אותו בדמי כיס ובאופן כללי, תמיד היה נראה שהוא עסוק במשהו אחר. “לא רציתי להיות עני כמו אבא שלי”, מספר הילד, שבינתיים נוסע ללמוד הרחק מהבית והופך להיות בחור מצליח עם עבודה מכובדת.

הגיבור, שכבר התגבר, חי את החיים שלו ומפסיק להגיע לעיר הולדתו כדי לבקר את אביו ואז הוא נפטר. כדי להימנע מספוילרים, רק נספר שלאחר מכן הבחור מתחיל לקבל מכתבים שמסבירים לו למה הוא גדל בעוני יחסי, לאן הלכו דמי הכיס שלו ובמה אבא שלו השקיע בכל השנים האלו. אם אתם כן בעניין של ספוילר, אז תמשיכו לקרוא.

המכתבים הם מכתבי תודה מהמרכז הקהילתי על תרומות רבות שהעביר הגיבור במהלך חייו. אלו שהוא לא זוכר שתרם לשם. ואז מתברר שזה בכלל האב שתרם את דמי הכיס שקיבל כילד, בשמו. חוץ מזה, מתברר שהאבא גם התנדב שעות רבות, נתן לא מעט מכספו ושינה את חייהם של רבים. התגלית המרגשת הזאת גורמת לבן ללכת בדרכו של האב והכי חשוב – לסלוח לו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...