מה הקשר בין סלולר לזומבים?

אמנם מצב חשבון הסלולאר שלנו היום הרבה יותר טוב מאשר היה לפני כשנה שנתיים, מעט לפני המהפיכה בשוק התקשורת וכניסתן של חברות סלולר חדשות וקטנות שגרמה לתחרות בריאה שהביאה להורדת מחירים, אך עדיין, כולנו מכירים כבר את השיטה ויודעים שלא משנה כמה רגולציות וחוקים יחקקו כאן, תמיד ימצאו חברות הסלולאר דרכים חדשות ויצירתיות לדפוק אותנו הלקוחות. הנה, רק תבחרו חבילה, תתחייבו לשלוש שנים בקניית מכשיר, ותשלמו 100 שקלים בחודש, גם אם דברתם רק ב-4 ודוגמאות רבות נוספות.

חברת הסלולר הבריטית GiffGaff דוגלת בשינוי בשוק הסלולאר הבריטי ופועלת באופן שונה לגמרי ממה שאנחנו מכירים. תזמינו SIM בחינם, ותקבעו בעצמכם כמה אתם רוצים לשלם כל חודש. בלי התחייבות ועם אופציה תמידית לשנות את החבילה שלכם אוןליין.

GiffGaff בהחלט שונה בשוק הסלולר העולמי. ממש כמו ברשתות החברתיות, לחברה אין לקוחות אלא חברים. בחברה מגדירים את הפעילות שלהם כשיתוף פעולה עם החברים שלהם, ולא חוזה מול לקוחות. הגישה החדשה והשונה הזאת הביאה עמה קמפיין נהדר של החברה ביחד עם סוכנות הפרסות הלונדונית Fallon תחת הקופי “אל תפחד, זו רק דרך אחרת לעשות סלולר”.

הסרטון המעולה מציג זומבים כפי שמעולם לא ראיתם אותם, כשהם מדגימים כיצד שינוי בגישה יכול לשנות סטיגמות ישנות, ולהפוך גם את הדברים שהכי מפחידים אותנו או שנואים עלינו, לאהובים. מה דעתכם?

סרטונים נוספים בקמפיין ומאחורי הקלעים, ניתן לראות הערוץ היוטיוב שלהם.

לייק לפטריה בפייסבוק