עתידני: 7 מוצרי זכוכית קסומים

האדם הממוצע פותח את דלת המקרר בביתו לפחות שלוש פעמים ביום, כאשר במרבית המקרים המטרה היא הצצה רגעית לתוכנו של המקרר בתקווה למצוא נשנוש מזדמן. פעולת פתיחת וסגירת המקרר צורכת המון אנרגיה, מבזבזת כסף, ופוגעת בפעולת הקרור ובשחיקת המקרר. הפתרון: דלת מקרר מיוחדת שהופכת שקופה בנגיעה, כך שאין צורך לפתוח את הדלת כדי לצפות בתוכן המקרר.

חברת Gauzy, היא חברה ישראלית העוסקת בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות המבוססות על ליקוויד קריסטל. ליקוויד קריסטל הוא חומר מיוחד המוטמע בתוך זכוכית, ובכך מעניק לה תכונות ייחודיות המאפשרות שינוי רמת השקיפות על פי בחירה, והופך אותה בעצם, לזכוכית חכמה. המקרר השקוף עליו סיפרנו לכם בפתיחה, הוא רק דוגמה אחת למוצר מקסים שניתן ליצור באמצעות הטכנולוגיה החדשנית הזאת.

הסרטון “דברים שמתאפשרים על ידי גאוזי” מציג את מגוון מוצרי החברה, והצפייה בו מרגישה ללא ספק כמו ביקור חטוף בעתיד. תריסים וירטואליים, חלונות ראווה אינטראקטיביים או חלונות רכב שהופכים כהים ואטומים כשיש שמש בחוץ, הם רק חלק ממגוון פתרונות הזכוכית שמציעה החברה. באמצעות הטכנולוגיה הייחודית מנסים בחברה “להכניס מעט קסם לחיי היום יום” תחת המסר על פיו “בעתיד, הסביבה שלנו עומדת להיות הרבה יותר חכמה.

בשורה התחתונה, המקרר השקוף קנה אותי. אני לא רואה את עצמי רוכש בית בזמן הקרוב, כך שמרבית מוצרי החברה לא רלוונטים עבורי, אבל אני בהחלט הולך לבדוק את עניין המקרר. צפו בסרטון המקסים.

תודה למירב על הטיפ.


לייק לפטריה בפייסבוק