פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גני אירועים בשרון

אחד הנושאים המאתגרים ביותר בתכנון של חתונה הוא ההחלטה על המקום בו תיערך החתונה. למשל, אתם יודעים כי ברצונכם לערוך את האירוע שלכם בגני אירועים בשרון, אין ספק כי עריכת חתונה בגני אירועים בשרון תהפוך את החתונה ליוצאת דופן ובלתי נשכחת, אך המלאכה אינה מסתיימת ברגע שאתם יודעים כי את האירוע תערכו בגני אירועים בשרון, ישנו מגוון רחב של גני אירועים בשרון ובמדינת ישראל בכלל, כל גן אירועים הוא בעל אופי שונה ובעל אלמנטים שונים הנכללים בתוכו.

כדי להקל עליכם בכל התהליך של בחירת מקום בו תיערך החתונה שלכם, ריכזנו עבורכם מספר טיפים איכותיים שיעזרו לכם בתהליך.

Credit: Freepik

נקודות חשובות שיש להיזהר מהן

לא חסרים מקרים בהם גני אירועים פגעו בבעלי השמחה בצורה כזו או אחרת. חשבו שאתם מגלים ימים ספורים לפני החתונה שגן אירועים בו תכננתם לערוך את החתונה פשט את הרגל או שצצו בעיות אחרות שאינן מאפשרות קיום תקין של החתונה באותו גן אירועים.

על מנת שתוכלו למנוע את מצב זה בחתונה שלכם, אספנו עבורכם מספר נקודות חשובות מאוד שיש לעבור עליהן כאשר אתם בוחרים גן אירועים.

  • רישיון של גן האירועים – אל תתביישו לבקש מהמנהל של גן האירועים להציג בפניכם את הרישיון של העסק כדי למנוע בעיות שונות בעתיד.
  • ביטוח של גן האירועים – כיום ניתן למצוא מגוון רחב של פוליסות ביטוח כאלו ואחרות, חשוב לבקש מהמנהל של גן האירועים לצפות בפוליסת הביטוח של בית העסק, כאשר אתם צופים בפוליסת הביטוח בדקו האם היא מכסה נזקים שעלולים להיגרם למוזמנים שלכם במהלך האירוע.
  • האם למקום יש תעודת כשרות – בתקופה של ימינו כמעט כל מקום בו נערכים חתונות מחזיק בתעודת כשרות, אך למרות זאת חשוב לבדוק את הנושא הזה. במידה ולא תהיה תעודת כשרות לגן האירועים בו תקיימו את החתונה, הרב המחתן לא יהיה מוכן להגיע לגן האירועים הזה.
  • גנרטור למקרה חירום – בדקו האם גן האירועים מחזיק בגנרטור למקרה חירום למקרה שהגנרטור הראשי יפסיק לפעול, לא חסרים מקרים בהם הגנרטור הראשי של גן האירועים הפסיק לפעול והאירוע פשוט נעצר באמצע.

צורת העיצוב של גן האירועים

כל גן אירועים מעוצב אחרת ובעל אופי שונה, ישנם גני אירועים בהם טקס החופה נערך באוויר הפתוח ושאר החתונה מתקיימת בתוך אולם מקורה, ניתן למצוא גם גני אירועים בהם כל החתונה מתקיימת באוויר הפתוח וכו’. כל גן אירועים בשרון מחזיק ביתרונות וחסרונות שונים, לכן כאשר אתם ניצבים לפני בחירה בגן אירועים מסויים, אנו ממליצים לכם להעניק את מלוא תשומת הלב לצורת העיצוב של הגן, כך תוכלו להחליט בצורה הטובה ביותר האם מבנה הגן, צורת העיצוב שלו והאווירה שהוא משדר מתאימים לאופי החתונה שלכם.

המחיר של גן האירועים והשירותים הנלווים אותם הוא מציע

המחיר של גן האירועים ושל יתר השירותים הנלווים שהוא מציע הוא בעל משקל כבד בהחלטה באיזה גן אירועים תערך החתונה שלכם. המחיר של גן אירועים נקבע לפי מחיר לראש. ההמלצה שלנו אליכם היא לקבוע מראש מהו התקציב הכולל לחתונה שלכם, כך תוכלו לבחור בגן אירועים שאינו חורג מגבולות התקציב שהגדרתם לעצמכם, ככה תוכלו להשאיר בצד סכום כספי מסוים שישמש אתכם להוצאות נוספות אשר עשויות להפתיע אתכם בהמשך.

מהי כמות האורחים שגן האירועים יכול להכיל?

חשוב מאוד להתאים בין הגודל של גן האירועים לבין כמות המוזמנים שלכם על מנת למנוע מצב בו גן האירועים ריק מידי או מלא מידי בערב החתונה. ההמלצה היא לבחור בגן אירועים אשר מסוגל להכיל כמות מקסימלית של אנשים הגדולה ב- 50 אנשים מכמות האורחים הצפויה בחתונה שלכם.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...