פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המדריך לתכנון גינה בבית פרטי

בין אם אתם עומדים בפני רכישה של בית חדר עם גינה פרטית ובין אם אתם כבר מחזיקים בבעלותכם אחד כזה ומעוניינים לעצב את חלל הגינה מחדש, מיותר לציין כי אתם מעוניינים בחוויה מרגשת ונעימה יותר בחלל הגינה שלכם, כזו שתהפוך את השהייה עם כוס הקפה למהנה במיוחד בעת שעות הפנאי. על כן, ניתן לומר באופן חד משמעי כי מגוון האפשרויות הרחב מעורר בלבול לא קטן בקרב הצרכנים השונים ולכן, חשוב שתוודאו כי אינכם מגיעים למעמד הבחירה בקלות ראש.

על מנת להקל עליכם ולוודא כי אתם אכן מבצעים את הבחירה האידיאלית ביותר עבורכם, כזו שתעניק מענה מלא ומקיף לכלל הצרכים האישיים שלכם, ריכזנו עבורכם במאמר הבא את כל מה שצריך לדעת בנוגע לתכנון ועיצוב חלל הגינה שלכם, כך שתוכלו להפוך את השהייה בה למהנה אף יותר.

Credit: Freepik

דשא רגיל או סינטטי?

במידה ואתם מתלבטים בין הצבת דשא סינטטי לבין דשא רגיל בחלל הגינה שלכם, נתחיל ונציין כי דשא סינטטי הוא דשא אשר מצריך תחזוקה פשוטה במיוחד, בניגוד לדשא החי. אולם ישנם אנשים אשר בוחרים אף להדביר מתחת לפני הדשא הסינטטי, אך זאת בעת בה מרבית האנשים בוחרים שלא לעשות זאת.

במידה ואתם מעוניינים לבחור בדשא טבעי, חשוב שתיקחו בחשבון את העובדה כי מדובר בדשא אשר מצריך תחזוקה שוטפת אשר תבוא לידי ביטוי בגינון, השקיה, גיזום, הדברה וכן הלאה וכן הלאה. בשורה התחתונה, בחירה של דשא סינטטי עבור חלל הגינה שלכם תהיה בחירה אשר תתלווה למאמץ מופחת וזול יותר מהדשא החי בטווח הרחוק שכן, חשוב לא לשכוח את העובדה כי תחזוקה עשויה לעלות לא מעט כסף יחד עם חלוף השנים וכעת, כל אשר נשאר יהיה לתכנן תאורת חוץ לגינה בהתאם.

תאורת חוץ לגינה שלכם

לאחר שבחרתם בדשא המתאים ביותר עבור חלל הגינה שלכם, ניכר כי הגיע העת לתכנן תאורת חוץ לגינה שלכם. בין אם בחרתם בדשא סינטטי ובין אם בחרתם בדשא חיף, ניתן לומר באופן משמעי כי הדשא יחד עם שאר חלל הגינה יראה אחרת לגמרי בעת בה תציבו את התאורה המתאימה. גרלנדה או כל תאורת חוץ מתאימה אחרת תעניק לכם את האפשרות להבליט אזורים מסוימים בחלל הגינה שלכם, מה שיאפשר לכם לטשטש אזורים אחרים באזור הגינה. כמו כן, במידה ואתם מעוניינים בגוון היפה יותר של צמחי הגינה שלכם במהלך שעות הלילה, בחירה של תאורץ חוץ נכונה תהיה הכרחית במיוחד. מבין המגוון הרחב תוכלו לבחור בתאורת חוץ לגינה אשר מותקנת בתוך האדמה, תוכלו לבחור בסט עוצר נשימה של גרלנדות ועוד מגוון רחב של פתרונות תאורה שיעניק לחלל הגינה שלכם נגיעה עיצובית נוספת, כזו שתהפוך את חווית השהייה בגינה למהנה ונעימה אף יותר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...