פיטר דינקלג’ (טיריון לאניסטר) שר בקליפ מצחיק והזוי של קולדפליי

להיות שחקן בסדרה משחקי הכס זו עבודה ממש לא יציבה שמלווה בחששות כבדים בכל פעם שמגיע תסריט לפרק חדש. כל אחת מהדמויות עלולה למצוא את הסוף המדמם שלה בכל רגע נתון, במיוחד במציאות בה הקשר בין הספרים לסדרה מתחיל להתרופף עם הזמן ואף אחד לא מוגן גם אם הוא שרד את הספר.

ומי אם לא פיטר דינקלג’, המגלם את דמותו האדירה של טיריון לאניסטר שהצליח בקושי רב לשרוד עד עתה כנגד כל הסיכויים, יכול לספר לנו על הקרקע הלא יציבה הזאת בתור השחקן עם הכי הרבה נשמות בסדרה.

בקליפ חדש והזוי שעלה אתמול בערוץ היוטיוב של להקת קולדפליי, חושף בפנינו טיריון היקר שלנו, שיבנוסף ליכולות המשחק המשובחות שלו הוא גם בעל כישרון שירה לא רע בכלל. תוך כדי השיר הוא גם מספיילר קצת על הדמויות שנהרגו בעונות הקודמות, כך שאם עדין לא צפיתם בהן (מה נסגר אתכם?) ראו הוזהרתם.

החיבור הזה בין קולדפליי למשחקי הכס נעשה כחלק מקמפיין Red Nose Day למען גיוס תרומות עבור ילדים שחיים בעוני. האירוע הרשמי של הקמפיין יערך מחר, וצפויים סרטונים נוספים שמחברים בין הלהקה לשאר השחקנים המוכרים של משחקי הכס מכל העונות שיכללו ככל הנראה גם דמויות אהובות (יותר ופחות) שסיימו את דרכן בסדרה.

צירפנו ציוץ מחשבון הטוויטר של קולדפליי בו הם העניקו טיזר לאחד הביצועים של הלהקה עם השחקנים. תהנו!

משחקי הכס וקלודפליי

עוד תכנים על משחקי הכס

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק