פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איסכורית – מהי ולמה היא משמשת

אם אתם חדשים בענף הבנייה או שאתם מעצבים בית ואמרו לכם שכדאי להשתמש באיסכורית, בוודאי תהיתם במה מדובר. במאמר זה נדון בהרחבה בתכונות של איסכורית, מדוע בוחרים בה למגוון רחב של מוצרים ואיך ניתן להשיגה.

  • בואו להכיר את חברת רופנס המייצרת איסכורית בטכנולגיה החדשה ביותר.
Credit: Freepik

מה היא איסכורית?

איסכורית היא למעשה פח משודרג העשוי בטכנולוגיה שמאפשרת לעצב את הצורה, העובי ואפילו הצבע שלו בקלילות. יריעות הנמצאות כיום בשימוש כאשר מעצבים גדרות, גגות או יוצרים מהם מחסנים שלמים.

למוצר הזה יש יתרון אחד בולט על פני מוצרי מתכת אחרים. הוא זול מצד אחד, ואינו נוטה להחליד מהצד השני. לכן, אם אתר בנייה מעוניין לגדר את כל החלק החיצוני של המתחם הוא יכול להשתמש בתכונות של האיסכורית הזו.

צורות שונות וריקועים המעניקים עמידות

בעבר, היו משתמשים לא מעט ביריעות ישרות של פח לביצוע כל העבודות האלה. אך, לאחר שהתגלה כי כאשר מעקמים מעט את האיסכורית ויוצרים בה צורות של טרפז (בניגוד לגלים) היא אפילו עמידה עוד יותר.

הסוד הזה התגלה כבר במלחמת העולם השניה, ואמהות היו שולחות עוגיות לילדים במלחמה בקופסאות שהיו עשויות מהפח הזה. כמובן, היום מדובר במוצר עמיד הרבה יותר, ויריעות גדולות שלו מעניקות יציבות רבה לכל מתקן שבו מונחת האיסכורית.

מדוע לא להשתמש בפח רגיל?

אחת התכונות המאכזבות של יריעות פח רגיל הוא הנטייה להחליד. אם לא מבצעים תהליך של גילוון באמצעות אבץ לברזל, שיני הזמן אוכלות בו לאורך השנים. לכן, כאשר מתכננים מוצר שאמור להישאר לאורך עשרות שנים כמו גג של בית או חניון, משתמשים ביתרונות של האיסכורית.

עוד אפשרות שהמוצר הזה מעניק הוא יצירה של מתחמים זמניים ויציבים, למשך שנה או שנתיים, בעלות נמוכה מאוד.

אפשר להשתמש בכל גודל של איסכורית כדי ליצור חדרים שלמים, מחסני אופניים לבית או גידור לחלק מהבית. כל זאת בעלות אפסית בהשוואה לפרגולות או למוצרים נוספים העשויים מעץ או לבנים.

אפשר להשיג גם כחול לבן

כאשר אתם מחפשים מוצר זה, לא צריך לחפש חברות המייבאות אותה. למעשה, יש בארץ מכשור המאפשר לייצר כמויות גדולות, בהתאם לצורך. בגודל ובצבע המתאימים לפרויקט.

תשמחו לדעת שממש קרוב אליכם יכול להיות מפעל כזה, והאספקה מגיעה במהירות תוך כמה ימים לכל הארץ. כך, הבעיות הגלובליות של שרשרת האספקה העולמית, אינן מגיעות לענף זה.

כמובן, שחשוב למצוא יצרן שמסוגל לספק את המוצר בעובי הדרוש ובהתאם לגדלים שתצטרכו. תוכלו להתייעץ עם היצרן ולדעת כמה יריעות תצטרכו.

לסיכום, אם אתם מחפשים כיום את הדרך הטובה ביותר לבנות גגון, חניון או מחסן קטן, שקלו להשתמש באסכורית. כעת, כאשר אתם יודעים באיזה מוצר מדובר, תגלו כי כשאתם נוסעים בכביש הראשי ליד אתרי בנייה או מרכזים מסחריים, אתם נתקלים באיסכוריות שוב ושוב.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...