פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פסיכי: חייזרים קוראים תיגר על האנושות בפרסומת מושקעת ומטורפת של סמסונג

השנה היא 2013, כן כן, זו ממש השנה הנוכחית, והתסריט הכי גרוע שהאנושות יכולה לחשוב עליו התרחשה. חייזרים מאיימים להשתלט על כדור הארץ וכמיטב התסריטים של סרטי המדע הבדיוני, הם קוראים תיגר על תושבי כדור הארץ, ומשאירים להם דלת קטנה פתוחה כדי למנוע את גזר הדין: נצחו אותנו במשחק כדורגל.

כמובן, לא מדובר בעדכון חדדות פיקטיבי פרי מוחם הפורה של חברי הפטריה, כי אם בפרסומת חדשה ומושקעת ברמה אחרת של סמסונג. הקמפיין המטורף הזה, הושק עם סרטון פרסומת שמרגיש קצת כמו פרומו לסרט קולנוע עתיר תקציב, ומציג את הדיווחים בחדשות ברחבי העולם על קריאת התיגר של החייזרים, ואת תהליך איסוף 11 הכוכבים שייצגו את כדור הארץ במשחק הכדורגל שיכריע את גורלה של האנושות.


בזה אחר זה, מגיעים סוכנים מטעם האנושות לכוכבי הכדורגל העסוקים כל אחד בעיסוקיו, ואוספים אותם לנבחרת אחת. ראשון זהו מסי שמקבל הזמנה להיות קפטן הקבוצה, ולאחריו מתגייסים למשימהגם ווין רוני, איקר קסיאס, פלקאו, מריו גצה ועוד. אפילו כריסטיאנו רונלדו הסכים למחול מכבודו ולהצטרף לנבחרת למרות מינויו של יריבו הגדול מסי לקפטן הקבוצה.

הקמפיין Galaxy11: The Beginning, שהושקעו בו מליונים רבים, מזמין את תושבי כדור הארץ להיכנס לאתר המיוחד של המשימה, ולהתגייס לתמיכה בנבחרת לקראת משחקה נגד החייזרים, במה שנראה כמו הכנה לסרטון "המשך יבוא" עתידי. במיניסייט שהוקם לרגל הפרוייקט תוכלו לצפות בסרטונים המתעדים באופן מציאותי למדי את גיוס שחקני הכדורגל למשימה, לתמוך בקבוצה ולקבל חדשות ועדכונים על מצב האנושות לקראת המשחק המכריע. הכל בשיא הרצינות ובלי אזכור אחד לרפואה של סמסונג.

האחד עשר שיכריעו את גורל האנושות בראשות מסי ורונלדו
האחד עשר שיכריעו את גורל האנושות בראשות מסי ורונלדו

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...