פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה פתח קבוצת וואטסאפ עם כל האקסיות שלו וזה מה שקרה

האם יצא לכם לתהות פעם איך הייתה יכולה להיראות פגישה משותפת שלכם עם כל האקסים או האקסיות שלכם בחדר אחד? ובכן, למרות תסריט האימים שוודאי רץ לכל אדם שפוי בראש כשהוא מדמיין סיטואציה כזאת, בחור בריטי בשם טום לא נתן למבוכה או להיגיון לעצור אותו, ורגע לפני השנה החדשה החליט להתרפק לרגע על זיכרונות העבר ולאחל לבנות הזוג שלו לשעבר חג שמח בדרך יצירתית ומופרעת במיוחד.

הבחור האמיץ פתח קבוצת וואטסאפ חדשה לה קרא “חג שמח!”, וצירף אליה את 4 האקסיות המיתולוגיות שלו: גמה, בלה, סטף וליסה. כאילו לא די במהלך הזה כדי לחמם את האווירה, את השיחה המשותפת הוא פתח עם ההודעה המאוד לא פוליטיקלי קורקט הבאה: “חג שמח בנות! חשבתי שאולי תרצו לחלוק כמה זיכרונות שלכן ממני אחת עם השניה, היות ואני בודד השנה ומתגעגע לרובכן”. כפי שאתם ודאי מנחשים, הרעיון המבריק של טום יצר מהומה גדולה והתפתח בצורה מאוד משעשעת, כלומר, בהנחה שאתן לא אחת מארבע האקסיות שלו. (ההודעות מתורגמות לנוחיותכם, התכתובת המקורית באנגלית בסוף הפוסט).

התכתבות מצחיקה עם אקסיות 1

הראשונה להגיב הייתה גמה, שניסתה להבין מנין נחתה עליה קבוצת הוואטסאפ הזאת ותהתה כמה שתה טום לפני שפתח אותה. בתגובה, זכו הבנות להודעה שניה מטום שהפעם החליט להתמקד באחת מהן ולהרגיז אותה כהוגן: “חשבתי לקבץ אתכם יחד כדי להגיד לכם תודה שביליתן חלק מהחיים שלכן איתי, בין אם זו הייתה תקופה ארוכה, ובין אם קצרה, בלה”. בלה לא נשארה חייבת והגיבה ב”פאק אוף טום” ומשם הדרך לאבדון הייתה קצרה.

המשך שיחת הקאלט הזאת כלל ריב בין שתיים מהאקסיות, קללות, עוד כמה הברקות מרגיזות מפי טום, ואפילו סיום מפתיע ומאוד לא צפוי. כדי לא להרוס לכם, פשוט הכינו פופקורן ותתחילו לגלול. חבל שזה נגמר כל כך מהר.

התכתבות מצחיקה עם אקסיות 2

התכתבות מצחיקה עם אקסיות 4

התכתבות מצחיקה עם אקסיות 5

התכתבות מצחיקה עם אקסיות 6

התכתבות מצחיקה עם אקסיות 7

קליק כאן לצפייה בתכתובת המקורית באנגלית

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...