פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזו הגיבה בצורה מבריקה לבחור שביקש ממנה לשלוח לו תמונות שלה בלי בגדים

כמעט כל בחורה שפעילה ברשתות החברתיות, "זכתה" לפחות פעם אחת לחוויה המפוקפקת במסגרתה בחורים רנדומליים מוצאים לנכון לבקש ממנה לשלוח להם תמונות בלי בגדים במהלך שיחות תמימות לכאורה בפיייסבוק, בוואטסאפ וחברותיהן. כשמדובר בבחורים זרים, התגובה ההגיונית היחידה היא לחסום את אותו משתמש ולהעיף אותו לאלף עזאזל, אבל מה קורה כשאותו בחור הוא מישהו שהבחורה מכירה?

ג'קי רוז, צעירה בת 16, קשקשה עם בחור בשם מייקל, שנמצא יחד איתה בוועדת הארגון של נשף בית הספר. השניים דיברו על תלבושות, כשמייקל החליט לבקש מג'קי לשלוח לו לתמונה של מה שהיא לובשת עכשיו. ג'קי, שבדיוק יצאה מהמקלחת, הודיעה למייקל שהיא לא במצב לצילומים, וכדי להוכיח את זה, שלחה תמונה שלה עם מגבת ומסיכת פנים ירוקה.

בדיוק בשלב הזה, מייקל החליט לנסות את מזלו ולגרור את השיחה למחוזות פחות הולמים, והתגובה של ג'קי להתפתחות הלא צפויה היא פשוט מבריקה ומצחיקה. הנה התכתובת המלאה:

תגובה מבריקה 1 תגובה מבריקה 2
תגובה מבריקה 3 תגובה מבריקה 4 תגובה מבריקה 5 תגובה מבריקה 6 תגובה מבריקה 7 תגובה מבריקה 8

כן כן, כמו שודאי ניחשתם, מתחת לחלוק הסתתרה עוד מגבת! ומתחתיה כנראה מסתתרות עוד מאות מגבות שמייקל לעולם לא יצליח להסיר. צילומי המסך של השיחה המצחיקה פורסמו ברשתות החברתיות וגרפו עשרות אלפי לייקים ושיתופים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...