הפרסומת ההזויה של השנה: בית הלוויות של לופז

סביר להניח כי הקורא הממוצע של הפוסט הזה אינו דובר ספרדית, ועובדתית, גם כותב שורות אלו אינו בקיא ברזי השפה. חרף העובדה המצערת הזו, אפשר לומר בוודאות כי גם אם היינו מסוגלים להבין את תרגום הטקסט הנאמר בפרסומת הבאה המציגה את ‘בית הלוויות של לופז’, זה לא היה הופך אותה לפחות מוזרה והזויה.

לרגל חג המולד המתקרב, החליטו בבית הלוויות של לופז, עסק משפחתי קטן השוכן בגוואטאמלה, להפיק סרטון פרסומת חביב וחובבני, בו יציגו את שירותי העסק. לצורך כך, החליטו להשתמש בדמותו האהובה והידידותית של סנטה קלאוס כשאליו מתלוות העוזרות שלו, בחורות נאות בלבוש אדום לבן מינימלי כמיטב המסורת. איך מתקשר סנטה קלאוס האופטימי והמחוייך לבית לוייות? שאלה מצויינת. אם תצליחו למצוא לה תשובה, אנא שתפו אותנו.

בית הלוויות של לופז

הפרסומת היא ללא ספק אחת ההזויות שנראו במחוזותינו, ומציגה את השירות האדיב של משפחת לופז בשלל דרכים משונות, בין השאר באמצעות נערת סנטה המתעוררת משינה עמוקה בתוך ארון קבורה, בזמן שסנטה והעוזרת הנוספת עומדים כצמד פרזנטורים ברקע. הפרסומת זכתה למליון וחצי צפיות תוך חמישה ימים ומדורגת במקום השלישי במצעד הפרסומות המשותפות ברשת, של אתר Unruly. אנחנו ממליצים למשפחת לופז לשנות את תחום העיסוק שלה, ולהתחיל להפיק פרסומות ויראליות. נראה שבתחום הזה, ילך להם הרבה יותר טוב.


לייק לפטריה בפייסבוק